Battlerite Download – Battlerite PC do pobrania

Battlerite Download

Battlerite Download to sieciowa gra akcji typu moba, która jest obecnie dostępna jedynie na platformie PC. W grze występuje świat fantasy oraz jest to gra multiplayer z trybem kooperacji. Całą rozgrywkę obserwujemy z widoku lotu ptaka co pozwala nam na obserwowane otoczenia i wypatrywanie zbliżających się przeciwników. Twórcy gry, czyli całkiem dobrze znane fanom gry Dead Island: Epidemic studio Stunlock wydało grę w fazie wczesnego dostępu, w którym obecnie występuje tryb gry w wariantach 3 vs 3 oraz 2 vs 2 w którym jeden gracz kontroluje jednego bohatera co za tym idzie w rozgrywce 2 vs 2 możesz zaprosić do rozgrywki swojego przyjaciela lub poczekać aż dołączy przypadkowy gracz z kolejki.

Battlerite Download

Mechanika gry różni się bardzo od popularnych dotychczas gier z rodziny MOBA , ponieważ nie ma tutaj schematu NPC, jednostek, które co kilka minut pojawiały się na mapie by wywierać presje na przeciwniku i powoli niszczyć wieże, nie ma także bazy ani wież defensywnych. Do naszej dyspozycji w Battlerite Download otrzymujemy dostęp do aren, na których walczymy z kolejnymi przeciwnikami. Sam system walki opiera się na poruszaniu klawiatura za pomocą klawiszy W, S, A, D, a także odpowiedniego celowania myszką tak by każdym ciosem trafiać przeciwnika i zadać mu jak najwięcej obrażeń. Gra wymaga naprawdę wiele nauki oraz niebywałej zręczności, jednak gwarantujemy, że każdy jest w stanie ogarnąć podstawowe mechanizmy gry oraz sterowanie i cechy poszczególnych postaci.

battlerite-download-grydopobrania

Gra Battlerite Download, która dla Was dziś udostępniamy zawiera wszystkie pliki potrzebne do poprawnego działania gry w trybie multiplayer, nie jest wykrywana jako nielegalna kopia gry oraz działa bez zarzutów. Dostępność instalatora na naszych serwerach jest zapewniona przez najwyższej jakości polski hosting, dzięki czemu w każdym momencie możesz pobrać grę bez zakupu premium czy innych drogich usług, które są wymagane przy pobieraniu na innych stronach z oferowanymi grami, które przy okazji zawierają szkodliwe oprogramowania czy wirusy.

Nie ryzykuj, postaw na profesjonalizm i doświadczenie, jakie Wam oferujemy od wielu lat.

Kliknij poniżej, aby pobrać Battlerite Download:

Battlerite Download

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *