Beat Cop Download PC – Pobierz na komputer w polskiej wersji

Beat Cop Download

Jeżeli lubicie przygodówki typu Point & Click to Beat Cop Download powinien być dla was obowiązkiem. W grze sterujemy szefem nowojorskiej policji Jackiem Kellym. Gra zachwyca wprost nietuzinkowym i mrocznym klimatem Nowego Jorku lat 80. Dla osób lubiących to miasto lub tą epokę ten tytuił to prawdziwa gratka. Gra jest owocem kooperacji polskiego niezależnego studia Pixel Crow z 11 bit studios czyli twórcami m.in jednego z objawień ostatnich lat a więc This War of Mine. Nic więc dziwnego, że i Beat Cop prezentuje sobą doskonały poziom i zdobyło uznanie zarówno krytyków jak i graczy którzy doprawdy wysoko ocenili ten polski tytuł. Gra kontynuuje więc doskonałą polską passę w kwestii tworzenia gier zapoczatkowaną przez Wiedźmina a następnie kontynuuowaną przez Techland i ich Dead Island czy też wspomniany już wcześniej This War of Mine.

Beat Cop Download

Gra jest Mixem przygodówki i gry w stylu time management. Dla osób lubiących ten typ rozrywki gra jest pewniakiem i powinni oni jak najszybciej wykonać Beat Cop Download już teraz gdy jest to wciąż możliwe ponieważ nie możemy zagwarantować tego, jak długo gra będzie możliwa do pobrania. Intryga w grze jest doprawdy gęsta i zawiła a sprowadza się do tego, że nasz bohater został wrobiony a my musimy odkryć, kto za tym stoi. Fabuła i główna oś fabularna to doprawdy bardzo mocny element produkcji i jeżeli jesteście zażenowani niskim poziomem na jakim stoi wiele gier to zdecydowanie jest to tytuł dla was i nie powinniście absolutnie być zawiedzeni.

beat-cop-download-grydopobrania

Beat Cop czerpie garściami z amerykańskich filmów kryminalnych oraz seriali kryminalnych popularnych kilkadziesiąt lat temu i ta sentymentalna podróż w przeszłość naprawdę się Polakom udała. Beat Cop Download to świetny ruch dla kazdego fana Point Clicków jak również po prostu dobrych historii czy to w formie gier czy tez filmów bo gra doprawdy zaskakuje tym jak dojrzała i stojąca na wysokim poziomie jest historia w niej ukazana.

Kliknij poniżej, aby pobrać Beat Cop:

Beat Cop Download

 

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *