Call of Duty Infinite Warfare Download – CoD Infinite Warfare PC do pobrania

Call of Duty Infinite Warfare Download

Call of Duty Infinite Warfare Download to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych odsłon niesamowitej serii gier w historii gier typu akcji, FPP. Za produkcję tej części stoi studio, które zapoczątkowało cały cykl Call of Duty, czyli Infinity Ward. Z powodu Waszego wielkiego zainteresowania tą grą, prezentujemy specjalnie dla was Call Of Duty Infinite Warfare Download.

Call of Duty Infinite Warfare Download

Akcja gry CoD Infinite Warfare rozgrywa się w totalnie nowym, niesamowicie zachwycającym uniwersum z całkowicie nieznanymi dotychczas bohaterami. Zadaniem gracza jest wcielenie sie w kapitana Reyesa, który jest pilotem grupy Tier 1 Special Operations, który dowodzi swoją jednostką w olbrzymim statku wojennym o nazwie Retribution. Kapitan wraz ze swoimi żołnierzami muszą powstrzymać siły Settlement Defense Front, która jest przeciwnikiem międzynarodowej współpracy.

Co się zmieniło w grze? Na pewno zaskoczy Was fakt, że prócz typowego pierwszoosobowego strzelania mamy możliwość zasiadania za sterami statków i możemy uczestniczyć w walkach podniebnych. Ucieszy nie jednego fana wiadomość, że w grze oczywiście prócz wątku fabularnego pojawi się tryb multiplayer oraz tryb zombie z ciekawymi i specjalnie zaprojektowanymi mapami, bronami oraz innymi elementami rozgrywki.

cod-infintie-warfare-download-now-pc

Zalecamy pobranie gry z naszych serwerów ponieważ oferujemy bardzo dokładną kopię gry, która niczym nie różni się od wersji oficjalnej twórców. Nasz instalator do gry jest bardzo prosty w obsłudze, przez co nawet nowicjusz w tej dziedzinie poradzi sobie z tą banalną instalacją gry. W ostatnim czasie zmieniliśmy hosting na którym znajduję się gra na zupełnie nowej generacji przez co możecie pobierać grę z maksymalną prędkością na jaką zezwala łącze internetowe. Ze względu na bardzo rozbudowaną szatę graficzną zalecamy zaopatrzyć się w najnowsze sterowniki dostępne do karty graficznej.

Gra CoD Infinite Warfare Download przeznaczona jest na sprzęt z minimum średniej półki, z dobrą karta graficzną oraz procesorem a dostępna będzie na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Dziękujemy, że propozycje, jakie do nas wysyłacie oraz za wszystkie recenzje, jakie po sobie zostawiacie!

Kliknij, aby pobrać CoD Infinite Warfare Download:

Call of Duty Infinite Warfare Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *