Dead Rising 4 Download – Dead Rising 4 PC do pobrania!

Dead Rising 4 Download

Dzisiejszy artykuł poświęcony jest kolejnej, świetnie zapowiadającej się odsłony serii Dead Rising, studia Capcom Vancouver, Dead Rising 4 Download to wydana jedynie na platformę PC gra akcji, w której wcielasz się w rolę bohatera, którego zadaniem jest przetrwać w postapokaliptycznym świecie przepełnionym zombiakami. Bohater, którego losy spoczną na naszych barkach to znany nam już z części pierwszej fotograf Frank West. Rozgrywka skupiasię w mieście, w którym jesteśmy całkowicie odcięci od świata, przez co cały czas doświadczamy wrażenia, że jesteśmy samotni oraz nie ma żadnych szans, że nadejdzie pomoc.

Dead Rising 4 Download

Gra ma charakter sandboxowy co za tym idzie oferuje nam naprawdę dużo możliwości wykorzystywania terenu oraz napotkanych przedmiotów na naszej drodze, za pomocą których to będziemy mogli stworzyć bronie czy inne przydatne w przetrwaniu elementy ekwipunku.

dead-rising-4-download-grydopobrania

Gra Dead Rising 4 Download swoją premierę miała 6 grudnia 2016 a sama akcja gry toczy się podczas świąt Bożego Narodzenia. Mechanika gry nie różni się znacząco od poprzednich części cyklu, jest to gra akcji z widokiem akcji TPP. Prócz podstawowego zadania, jakim jest przetrwanie, mordowanie kolejnych skupisk zombiaków otrzymamy cele głównie fabularne, ale także i wiele wciągających zadań pobocznych, które nie raz zaowocują konkretnym elementem ekwipunku czy przydatnym elementem, którego będziemy mogli użyć przy konstruowaniu najdziwniejszych wynalazków, które ułatwią nam przetrwanie. Dead Rising 4 Download oferuje tryb gry dla jednego gracza, ale także tryb co-op, w którym może brać udział maksymalnie czterech graczy. W tym trybie także można wspólnie przechodzić kampanie oraz wątki poboczne.

Wybierając nasz instalator wspierasz nasze przyszłe projekty i sprawiasz, że mamy coraz większa motywacje i możliwości, by dostarczać Ci gry oraz programy, których najbardziej potrzebujesz. Skorzystaj już dziś z naszego najlepszego hostingu, dzięki któremu będziesz mógł pobrać grę z pełną prędkością, jaką oferuje Twoje łącze bez żadnych dodatkowych opłat. Dodatkowo oferujemy specjalnie dla Was polską wersję gry oraz angielską, jeżeli taką preferujecie.

Kliknij poniżej, aby pobrać Dead Rising 4 Download:

Dead Rising 4 Download

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *