Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 Download – potocznie zwany ETS’em – kultowa kontynuacja świetnego poprzednika Euro Truck Simulator. Wydana w 2012 roku, zrobiła (i nadal robi!) niemałą furorę, co pokazuje liczba pobrań tej gry, lub same frazy ukazywane w naszej przeglądarce, gdy zaczniemy pisać coś, co ma w nazwie Euro – „ETS 2 pełna wersja pobierz za darmo” czy popularne już „Euro Truck Simulator 2 download za darmo”.

W związku z tym, nie czekamy dłużej i publikujemy pełną wersję jednego z najbardziej znanych symulatorów w dziejach gier komputerowych. Odkryj tę grę na nowo, pobierając za darmo pełną wersję Euro Truck Simulator 2.

Euro Truck Simulator 2 Download

Pobierz Euro Truck Simulator 2 i poznaj gameplay gry!

Jak wyżej zostało wspomniane, wydana pod koniec 2012 roku, przez Rondomedia podbiła serca graczy. Czym sobie na to zasłużyła? Na czym w ogóle polega?

W tej produkcji, jeździmy ciężarówkami (a jest ich naprawdę szeroki wybór!), dostarczając towary do przeróżnych przedsiębiorstw. Na początku, zaczynając od podstawowej ciężarówki, zarabiamy na paliwo, kolejną ciężarówkę, aż po własną firmę – możemy ją otworzyć, gdy uzbieramy odpowiednią ilość gotówki. Zleceń jest naprawdę od groma, więc nie będzie z tym większego problemu. Trzeba przyznać, pod względem różnorodności wykonywanych zadań Euro Truck Simulator 2 przoduje i zasługuje na uwagę. W końcu w 2013 roku otrzymała nagrodę symulatora roku! Nie zastanawiaj się, pobierz Euro Truck Simulator 2 za darmo!

ets 2 download W przeciwieństwie do wcześniejszego wydania produkcji, tutaj możemy od razu odbierać zlecenia i jeździć po całej Europie – jest to bardzo komfortowe. W grze mamy około 72 miast – w tym wielej polskich, bardzo dobrze odwzorowanych – kolejny plus Euro Truck Simulator 2. Wielką zaletą jest interakcja gracza z grą – nasz kierowca męczy się podczas jazdy – co jakiś czas musimy zatrzymywać się na przydrożnych parkingach, „kręcić pauzy”. Trzeba pamiętać również o stanie poziomu paliwa w naszych zbiornikach paliwa – może nam go braknąć, korzystając z mapy, możemy sobie wyznaczyć tam najbliższe stacje paliw, obliczyć zużycie benzyny i dystans, który możemy jeszcze przebyć. Gdybyśmy jednak nie zdążyli dotrzeć na stację – wtedy przyjedzie po nas pomoc drogowa – za ci będziemy musieli zapłacić. A propos płacenia – gdy przyjdzie nam do głowy jeździć nie zgodnie z zasadami, nie róbmy tego – dostaniemy za to mandat. Sprawdź sam, to wszystko w symulatorze z 2013 roku, zadziwiające! Jeśli chcesz sprawdzić się jako kierowca samochodu ciężarowego, pobierz pełną wersję Euro Truck Simulator 2 – całkowicie za darmo! Kolejną zaletą, jest rozbudowany system nawigacji, GPS. Możemy wyznaczyć najkrótszą drogę do celu, znaleźć restauracje i stacje. Na uwagę zasługuje też wręcz ogromny wybór ciężarówek – ponad 12 marek! Mercedesy, Scanie, Many – warto dodać – wszystkie samochody są licencjonowane przez ich producentów. Publikujemy wersję z wszystkimi rozszerzeniami i licencjami – kliknij przycisk poniżej – Euro Truck Simulator 2 Download. Twórcy gry naprawdę się postarali – nie zwlekaj i zasiądź za kierownicą wymarzonego samochodu, pobierając za darmo Euro Truck’a 2. Jak już przy kierownicy jesteśmy, do sterowania naszym składem, możemy użyć standardowo klawiatury i myszki, lecz mamy również możliwość podłączenia kierownicy z pedałami gazu i hamulca, lub joisticka.

Optymalizacja Euro Truck Simulator 2

Grafika na najwyższych detalach zadowala, oczywiście nie zapominajmy, że to gra z roku 2012. Gra jest w miarę dobrze zoptymalizowana, na tamte czasy wymagająca, teraz każdy w nią może pograć, działa na silniku graficznym „Prism3D”, bardzo bogate udźwiękowienie znalazło docenienie wśród graczy. Podczas rozgrywki, dodatkowo możemy zmieniać perspektywę widoku. Nic tylko grać – pobierz klikając poniższy przycisk „Euro Truck Simulator 2 Download„. Poniżej publikujemy wymagania sprzętowe.

euro truck simulator 2 do pobrania

Wymagania sprzętowe gry Euro Truck Simulator 2

By pojeździć ciężarówką, wystarczy nam:
 • Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 2.4 GHz,
 • 4Gb pamięci operacyjnej,
 • Kartę graficzną na poziomie GTS 450,
Jeśli zaś chcemy jak najbardziej cieszyć się grą i się do niej szybko nie zniechęcić, potrzebujemy:
 • Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 3.0 GHz,
 • 6Gb pamięci operacyjnej,
 • Kartę na poziomie GTX 760,
Gra zajmuje około 4Gb na dysku. Jeśli znasz już wymagania, pobierz Euro Truck Simulator 2, legendarny symulator, wolny od wirusów i innych przekierowań. Klikasz „Euro Truck Simulator 2 Download” i za chwilę możesz już zasiąść za sterami swojej wymarzonej ciężarówki i zmierzyć się z pracą kierowcy!

Rozszerzenia do Euro Truck Simulator 2

Jeśli już ogramy całą grę i będziemy mogli dostarczyć towar z zamkniętymi oczami, możemy pobrać dostępne do gry rozszerzenia (wszystkie są w jednym instalatorze dostępnym pod przyciskiem „Euro Truck Simulator Download” widoczne poniżej:
 • Going East! – powiększa nam mapę gry o 15 nowych miast w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech,
 • Scandinavia – dostajemy w nim rozbudowaną siatkę dróg, oraz tereny w Danii, Szwecji oraz Norwegii.
 • Vive la France! – jak sama nazwa mówi, mamy tutaj resztę Francji (wcześniej była dostępna tylko jej część) oraz nowy, świeży i przebudowywany Paryż
 • Italia – analogowo, dodatek wzbogaca grę o 22 miast na terenie Włoch.
 • Beyond the Baltic Sea – dość rozbudowany dodatek rozszerzający mapę Litwę, Łotwę, Estonię, południową część Finlandii i północno-zachodnią część Rosji, oraz obwód kalingradzki,
 • Road to the Black Sea – dodatek daje nam Rumunię, Bułgarię oraz europejską część Turcji,
 • Iberia – ostatni dodatek do gry obejmujący Półwysep Iberyjski – Hiszpanię i Portugalię – co ciekawe zaplanowany na obecny rok.
Jak wyżej widać, Euro Truck Simulator 2 jest grą cały czas aktualizowaną, możemy spodziewać się coraz większej liczby addon’ów. Dużą zasługę ma w tym społeczność – stworzyli oni większość rozszerzeń widocznych wyżej.

ETS 2 Download? Wszystko w prostym instalatorze!

Jeśli już przy społeczności jesteśmy, jako jej część, udostępniamy pełną wersję Euro Truck Simulator 2, razem z wszystkimi rozszerzeniami – w jednej instalacji. Zacznij przemierzać Europę już teraz, pobierając pełną wersję (wraz z rozszerzeniami) Euro Truck Simulatora 2.

Euro Truck Simulator 2 Download

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *