Gothic 2 Noc Kruka Download – rozszerzenie do pobrania za darmo!

Gothic 2 Noc Kruka Download – jest oficjalnym rozszerzeniem napisanym przez studio PiranhaBytes, wydana przez JoWooD w 2003 roku. Dodaje ona ponad 200 godzin rozgrywki, można powiedzieć, że rozszerzenie mogłoby być osobną grą. Oprócz nowej fabuły, dodaje wiele nowych przedmiotów, rozszerza mapę, oraz co najlepsze – dodaje ogromną liczbę nowych frakcji, gildii i przeciwników. Dobrą wiadomością jest to, że podobnie jak Gothic 2 i 3, Gothic 2:Noc Kruka, jest dostępna do pobrania za darmo na naszej stronie!

Gothic 2 Noc Kruka Download

Fabuła w grze Gothic 2 Noc Kruka

W grze mamy za zadanie pomóc Magom Wody w pokonaniu mrocznego magnata – znanego z Gothica – Kruka. Kruk za cel postawił sobie zdobycie mrocznego artefaktu – Szponu Beliara, który znajduje się ukryty w świątyni Adanosa. Po zabiciu Kruka, zdobywamy ten magiczny przedmiot. Jest on bezużyteczny, dopóki nie poświęcimy go w jednej z kapliczek Beliara – znajdują się one rozsiane po całej mapie. Gdy wejdzie on w interakcję z Magami Ognia, zamienia się on w jedną z pięciu run – można ją w każdej chwili zmienić na inną – oczywiście potrzebna nam do tego będzie kapliczka Beliara. Po zdobyciu Szponu, mamy również możliwość dostosowania go do własnych potrzeb – można go również ulepszyć, by stał się jeszcze potężniejszą mocą.

gothic 2 noc kruka za darmo

Ważnym elementem są właśnie kapliczki tego tajemniczego władcy. Po złożeniu w nich odpowiedniej ilości punktów życia, możemy otrzymać w zamian złoto.

Rozszerzenie jest naprawdę rozbudowane, dostarcza sporo zabawy, jest świetnie wykonane. Możesz pobawić się w odświeżonym Gothicu 2: Noc Kruka, pobierając jego pełną wersję za darmo. Zmierz się z mrocznymi siłami zła!

Nowości w Gothic 2: Noc Kruka – szybki download

Pojawiają się również nowe tereny na mapie naszej gry. Między innymi jest to Jankedar. Znajduje się on za górami, na północnym wschodzie. Zostało dodane wiele nowych przedmiotów, takich jak potwory, gildie, oraz amulety magiczne – warto tutaj wspomnieć o Amulecie Błędnego Ognika – jeśli go uwolnimy, zostanie on naszym towarzyszem. Będzie walczył u naszego boku, oraz jest świetnym poszukiwaczem cennych przedmiotów. Znajdziemy tutaj też wiele nowych i odświeżonych kosturów, pasów, oraz co najważniejsze – ponad 100 nowych bohaterów niezależnych! Wciel się w jednego z nich, pobierając Noc Kruka za darmo!

Znacznie zwiększył się poziom trudności gry. Wrogowie mają o wiele więcej punktów wytrzymałości, są mocniejsi i zadają nam większą ilość obrażeń – nie jest to już ta sama sielanka co w Gothicu 2. Pojawiły się też nowe quest’y, oraz inne sposoby ich wykonania.

Jarkendar

Jest to nieznana część wyspy Khorinis. Bezimienny odkrywa ją, gdy zdobędzie 4 kawałki ornamentu – pierwszy gracz otrzymuje od Laresa, gdy dojdzie z nim do wykopalisk z kamiennych kręgów. Po połączeniu ornamentu przez Magów Wody, powstaje pierścień, który otwiera portal do owej krainy, zwanej też inaczej Zapomnianą Doliną Budowniczych.

Pobierz Gothic 2 Noc Kruka i skorzystaj z nowych gildii!

Pojawiają się nieznane nam frakcje, są to: Magowie Wody, Wodny Krąg, Bandyci i Piraci.

Magowie Wody – ich zadaniem jest zbadanie nieodkrytych obszarów wyspy Khorinis. W skład ich frakcji wchodzą głównie Magowie Wody, negatywnie nastawieni do Bezimiennego, ponieważ zużył on całą rudę gromadzoną przez nich.

Wodny Krąg jest organizacją zrzeszającą ludzi, którzy pomagają Magom Wody w wypełnianiu ich powinności. Krąg ten nosi własny rodzaj zbroi, oraz posiada pierścień z akwamarynu. Ich spotkania odbywają się w „Gospodzie pod martwym Harpiem”. To właśnie oni zlecają Bezimiennemu pokonanie Nocnego Kruka.

gothic 2 pc download polska wersja

Piraci – od czasu, kiedy królewska flota została całkowicie zniszczona przez Orków, piraci nie mają kogo rabować. Ukrywają się przy wybrzeżach Khoronis, wdają się czasami w bójki z bandytami, lub ubijają interesy z mieszkańcami. Są łatwi do przekupienia – wystarczy zaoferować im odpowiednią ilość grogu.

Bandyci – bandyci znani są głównie z rabowania i rozbojów. Podczas rozgrywki, możemy odnaleźć kompletny strój bandyty. Daje on nam możliwość przeniknięcia do ich kryjówki. Znajdziemy tam kilka postaci znanych z poprzedniej wersji gry.

Pobierz pełną wersję Gothica 2: Noc Kruka i zadecyduj do której frakcji chcesz należeć. Wybierz mądrze!

Gothic 2 Noc Kruka Download – wymagania sprzętowe

Publikujemy wymagania sprzętowe Gothic 2 Noc Kruka Download. Są one bardzo podobne do wymagań z poprzedniej wersji gry:

  • Procesor na poziomie Intel Pentium III, o taktowaniu 700 MHz,
  • 256 MB pamięci operacyjnej RAM,
  • Karta graficzna z obsługą 3D z 32 MB pamięci, z obsługą DirectX 7

Gothic 2 Noc Kruka Download

Gra zajmuje około 3GB wolnej przestrzeni dyskowej, na naszej stronie Gothic 2: Noc Kruka, jest dostępna w pełnej wersji do pobrania – całkowicie za darmo.

Gothic 2 Noc Kruka Download, jest naprawdę dobrym i rozbudowanym rozszerzeniem. Polecamy je każdemu, kto ograł już Gothica 2, lecz czuje niedosyt. Rozszerzenie pozwoli nam dłużej zostać przy tym tytule, samo odkrywanie Jankedary trochę nam zajmie. Gothic 2: Noc Kruka, jest całkowicie za darmo do pobrania na naszej stronie – wystarczy pobrać i zaczynać eksplorację!

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *