Green Hell Download – Pełna wersja gry

Green Hell Download, to symulator przetrwania w stylu survival – akcja odgrywa się w wilgotnych lasach Amazonii. Gra została wydana 5 września 2019 roku, przez studio Creepy Jar. Aktualnie można w nią zagrać na platformie Windows – (możesz pobrać Green Hell za darmo już teraz, lecz poniżej znajdziesz warte uwagi informacje) – zaś studio zapowiedziało również wydanie produkcji na PlayStation 4 oraz Xboxa One. W kwietniu do gry został dodany tryb kooperacyjny. Kolejna świetna produkcja od Creepy Jar’a, ma zadatki na symulator roku, ale czy nim się okaże? Przekonaj się sam, pobierając pełną wersję Green Hell.

Green Hell Download

Green Hell Download – gameplay gry

Rozgrywka odbywa się z perspektywy pierwszo-osobowej – możemy poczuć klimat Amazonii, oraz przeżywać zmagania i wyzwania razem z naszym bohaterem – w końcu to symulator.

Dostępne są cztery różne poziomy trudności rozgrywki – z każdym zwiększeniem poziomu w górę, mamy do czynienia z bardziej ekstremalnymi warunkami, występuje mniejsza ilość żywności i materiałów, oraz zwierzęta częściej i dotkliwiej nas atakują – jednym słowem – wszystko chce nas dorwać i zabić. Gra jest naprawdę torcikiem z wisienką na wierzchu – zresztą spróbuj go sam, pobierając pełną wersję Green Hella – jak zawsze – za darmo!

Naszym zadaniem jest po prostu przetrwanie. Podczas zmagań bohatera, musimy zadbać o jego kondycję fizyczną, jak i psychiczną. Każda odbyta walka z zwierzęciem, każde wspomnienie naszej ukochanej (w trybie fabularnym) zmniejsza nasze samopoczucie psychiczne, przez co nasza postać może nawet oszaleć. Warto mieć to na uwadze. Musimy zapewnić jej wystarczająco ilość snu, unikać jadowitych drapieżników i pasożytów, oraz starać się nie zranić. Należy szukać pożywienia, oraz utrzymywać poziom odpowiedniego nawodnienia. Wszystkie te informacje, możemy odczytać z naszego smartwatcha. Oprócz niego, mamy do dyspozycji GPS, który czasami naprawdę potrafi uratować skórę. Grając w fabułę, posiadamy również radio, które służy nam do komunikowania się z Mią.

Green Hell do pobrania za darmo

Podczas rozgrywki możemy wytwarzać z napotkanych materiałów leki, opatrunki oraz prostą broń.

Aktywność i interakcja z otoczeniem też jest nad wyraz rozwinięta – najpierw musimy nauczyć się rozpalać ogień, tworzyć przedmioty, aż po bardziej zaawansowane projekty jak szałasy czy łuki. Dużym ułatwieniem jest możliwość tworzenia pułapek – oczywiste jest to, że łatwiej będzie nam złapać i obezwładnić drapieżne zwierzę niż walczyć z nim oko w oko. Istnieje również możliwość uprawy ziemi – zwiększa to znacząco nasze szanse na przeżycie w nowym Green Hell. W produkcji występuje cykl dnia i nocy, a środowisko zmienia się pod wpływem naszych działań, w nocy również pojawia się większa liczba zwierząt – są one wtedy bardziej agresywne niż zwykle.

W Green Hell występuje również motyw fabularny. Tym razem bohater ma za zadanie dotrzeć do swojej ukochanej o imieniu Mia. Jest on również dostępny z resztą addon’ów w naszym instalatorze – Green Hell Download razem z dodatkami, jest dostępny za darmo!

Tytuł został dobrze przyjęty przez krytyków, jak i przez zwykłych szarych graczy – po raz kolejny pokazują to wyniki z wyszukiwarki Google – dzisiejszy tydzień dominuje fraza „Green Hell Download” , „Green Hell pełna wersja”. Nic dziwnego, gracze rzucili się jak na świeże bułeczki, do tego dochodzi fakt dużego update’u dodanego kilka dni temu, o którym przeczytacie poniżej.

Green Hell do pobrania na komputer? Silnik graficzny

Kilka dni temu wyszła dość obszerna aktualizacja obejmująca lepszą optymalizację gry – nowego VSynca, twórcy postawili w tej produkcji na oszałamiający realizm. Amazońska dżungla zdaje się nas wciągać w swoje niezbadane odmęty. Bardzo dobrze odwzorowane są gatunki owoców, roślin i zwierząt – wyglądają wręcz jak wyjęte z prawdziwej Amazonii i wklejone do gry.

Na uwagę zasługuje również świetnie wykonany soundtrack – robi on potężną robotę i dodaje więcej niż nutkę realizmu.

Green Hell download na komputer

Aktualizacja zawiera również mapę z nowymi lokacjami, nowe przedmioty, rozbudowę poziomów trudności, odświeżone efekty graficzne i dźwięki.

Studio Creepy Jar, jest polskim zespołem game-masterow. Pokazali już wcześniej, że są mistrzami w tym co robią – poprzednio pracowali przy produkcjach takich jak „Dying Light” oraz gier z serii „Dead Island”.

Dobry monitor, słuchawki stereo – to podstawa do tego typu symulatora. Jeśli masz już wyżej wymienione urządzenie to brakuje ci jedynie…Green Hella! Jak zwykle biegniemy za trendami oraz rynkiem – gra razem z najnowszymi aktualizacjami dostępna jest pod poniższym buttonem – zanurz się w bezkresach Amazonii, pobierając Green Hell za darmo! Również nie zmienił się nasz instalator Green Hell Download – całą robotę zrobi on za Ciebie, pobierając pełną wersję Green Hell’a instalując go na twojej maszynie.

Wymagania sprzętowe gry Green Hell

A jeśli przy maszynie jesteśmy, żeby zagrać w tę produkcję, potrzebne nam będą:

  • Procesor o taktowaniu 3.2Ghz, na poziomie AMD Phenom II X2 B55,
  • Karta graficzna na poziomie GTX 660,
  • 4Gb pamięci RAM,

Zaś wymagania maksymalne (te, przy których wręcz przenosimy się do dzikich lasów Amazonii) prezentują się następująco:

  • Procesor o taktowaniu 3.2Ghz, na poziomie AMD Phenom II X2 B55,
  • 8Gb pamięci RAM,
  • Karta graficzna na poziomie GTX 970

Pobierz Green Hell za darmo!

Co zadziwiające – dość dobrze rozbudowana produkcja, z świetną oprawą graficzną, a zajmuje około 8GB wolnej przestrzeni na dysku. To wszystko czego potrzebujesz, a o reszcie musisz przekonać się sam – pobierając Green Hell – za darmo!

Green Hell Download

Instalator pobierania Green Hell przeprowadzi Cię przez cały proces instalacji. Jeżeli jesteś zadowolony lub potrzebujesz pomocy to mile widziany każdy komentarz!

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *