Polska Farma 2017 download – Farm Expert 17 pobierz TERAZ!

POLSKA FARMA 2017 DOWNLOAD

Kolejna odsłona serii Farm Expert. Gra pozwala wcielić się w rolnika zajmującego się gospodarstwem, uprawiającym rośliny, hodującym zwierzęta itd. Produkcja stworzona przez studio PlayWay ukazała się w naszym kraju pod tytułem Polska Farma 2017 download.

Polska Farma 2017 Download

W grze Polska Farma 2017 download wcielamy się w rolnika, którego zadaniem jest pielęgnowanie i rozwijanie swojego gospodarstwa. Oznacza to, że podobnie jak w innych produkcjach tego typu, do naszych zadań należy przede wszystkim uprawianie roślin i wykorzystywanie w tym celu szeregu rozmaitych maszyn, od takich producentów jak Kuhn, Grimme, Krampe, Pöttinger, Rauch, Landini, McCormick, Valpanada, Vogel&Noot, Kröger, Suer, Ponsse, HB-Brantner, FSI, Kuxmann, Sipma oraz Weremczuk. Łącznie deweloperzy przygotowali ponad 170 urządzeń, przeznaczonych do różnych zadań w danej porze roku. Rozgrywkę toczymy z kolei na czterech zróżnicowanych mapach, charakteryzujących się różnorodnym krajobrazem oraz zmiennymi warunkami startowymi. O pole dbamy także przy pomocy trzech środków ochrony roślin, przy czym musimy regulować ich kwasowość poprzez wapnowanie. Poza tym należy również zajmować się uprawami w szklarniach. W tym przypadku zadanie ułatwia jednak komputer pokładowy, pozwalający na ustalenie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza. Naturalnie nie brakuje też możliwości hodowania zwierząt. Studio PlayWay zatroszczyło się również o wsparcie dla modyfikacji oraz tryb multiplayer, pozwalający na wspólne prowadzenie gospodarstwa.

polskafarma2017dopobrania

Jakby tego było mało, prócz właściwości fizycznych gleb, Polska Farma 2017  download symuluje również jej własności chemiczne. Naszym zdaniem jest bowiem dbanie o odpowiednią kwasowość ziemi, na której będziemy siać, bądź sadzić wybrane rośliny. Zrozumienie złożoności tych procesów nie wymaga na szczęście od gracza doktoratu – zaprogramowane z wiernością elementy nie stanowią ściany dla niezaznajomionych z tematyka odbiorców.

Gleba to obszar, który w większości gier sprowadza się wyłącznie do bycia nieinteraktywnym teatrem działań. Produkcje pokroju Polska Farma 2017 download pokazują, że ten niewyeksploatowany jeszcze dogłębnie obszar ma w sobie potencjał. I nie mowa tu wyłącznie o rolniczych symulatorach. Kroki podjęte przez twórców z PlayWay mogą wkrótce stać się podstawą pod dalszy rozwój symulacji w przeróżnych gatunkach gier.

Kliknij, aby pobrać Farm Expert 17 Download:

Polska Farma 2017 Download

Artykuł znalazłeś dzięki słową kluczowym:  polska farma 2017 do pobrania, polska farma 2017 pobierz, polska farma 2017 download, polska farma 2017 pc, polska farma 2017 pc download, polska farma 2017 do pobrania za darmo, polska farma 2017 pobierz pc, polska farma 2017 do pobrania pc, polska farma 2017 download pc, polska farma 2017 chomikuj, polska farma 2017,  farm expert 17 do pobrania, farm expert 17 pobierz, farm expert 17 download, farm expert 17 pc, farm expert 17 pc download, farm expert 17 do pobrania za darmo, farm expert 17 pobierz pc, farm expert 17 do pobrania pc, farm expert 17 download pc, farm expert 17 chomikuj, farm expert 17

Komentarze

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *