Resident Evil 3 download – pełna wersja!

Z racji dużego zainteresowania grą Resident Evil 3 Download, publikujemy pełną wersję tej produkcji!

Gra została wydana przez studio Capcom, 3 kwietnia 2020 roku. Jest to zremasterowana wersja z roku 1999 roku. Nikt nie spodziewał się, że można z tak starej produkcji zrobić coś świeżego i zarazem świetnego do ogrania w wakacyjne wieczory – producenci z Capcom pokazują, że jak najbardziej da się, a my nie zostając w tyle udostępniamy ją do pobrania – nie wierzysz? Pobierz Resident Evil 3 za darmo i przekonaj się sam.

Resident Evil 3 Download

Ostatnio (o dziwo!), bardzo popularne jest „remasterowanie”, starszych produkcji – Capcom kolejny raz udowadnia, że są w tym prawdziwymi mistrzami. Przed instalacją pełnej wersji Resident Evil 3 Download, zapraszamy Ciebie do przeczytania opisu gry – znajduje tu się wiele cennych wskazówek oraz rad, a na samym dole znajdziesz wymagania sprzętowe!

Resident Evil 3 Download – fabuła gry

Gra jest utrzymana w mrocznym i strasznym klimacie – w końcu to gra z gatunku horror. Fabułę prowadzą Bill Valentine oraz Carlos Oliviera. Próbują oni przetrwać apokalipsę i wydostać się z miasta, w którym dochodzi do masowej zagłady. Z laboratorium wydostaje się wirus T, który rozpoczął plagę zombie. Dwóch śmiałków próbuje odnaleźć doktora, który prowadził badania nad wirusem, ponieważ był w trakcie tworzenia szczepionki, być może mu się to udało… Czy dadzą radę uratować świat? Sprawdź sam, pobierając za darmo pełną wersję Resident Evil 3 Download.

Resident Evil 3 do pobrania

Gameplay gry Resident Evil 3

Gra gameplayem bardzo przypomina wcześniej wydanego Resident Evil 2. Sterujemy bohaterami zza ich pleców – z trzeciej osoby. Naszym głównym celem jest odnalezienie szczepionki przeciwko wirusowi T, oraz najważniejsze – musimy przetrwać. Zmierzymy się z licznymi przeciwnościami losu, oraz na swojej drodze spotkamy liczne zagadki – czasami wręcz możemy nazwać je łamigłówki, niektóre z nich są naprawdę trudne i ciekawe. Stan gry możemy zapisać tylko w specjalnych, zlokalizowanych w różnych miejscach na mapie pokojach. Dostępny jest również tryb „Hardmode” – wtedy musimy odnaleźć dodatkowo taśmę z tuszem.

Mamy również możliwość gromadzenia przedmiotów w ekwipunku, lecz ilość miejsc w naszym plecaku jest ograniczona. Miejsce możemy zwolnić poprzez wyrzucanie/zostawianie przedmiotów, jak również poprzez craftowanie. Na przykład z prochu możemy stworzyć amunicję, a z materiałów opatrunki i bandaże.

Gdy już przejdziemy grę (pełna wersja Resident Evil 3, dostępna jest do pobrania za darmo poniżej), odblokujemy sklep, w którym możemy zakupić różne dodatki, ulepszenia, bronie, opatrunki oraz inne przedmioty.

Graczom bardzo spodobał się speedrunning – polega on na jak najszybszym przejściu produkcji, co ciekawe, istnieje nawet strona poświęcona temu rodzajowi rozgrywki – gracze publikują tam swoje osiągnięcia. Jeśli chciałbyś spróbować swoich umiejętności w speedrunach, poniżej masz możliwość pobrania pełnej wersji Resident Evil 3.

Resident Evil 3 polska wersja

Interfejs jest bardzo prosty – znajdziemy tam tylko informacje o liczbie naboi w magazynku, oraz ogólnej dostępnej ich liczby. Resztę informacji, takich jak stan zdrowia, cel misji, mapę, dokumenty, przejrzymy w ekwipunku.

Warunki są bardzo nieprzyjazne, wszędzie pojawiają się wrogowie, a ilość amunicji jest poważnie ograniczona. Gdy już całkowicie wykorzystamy swój niewielki zapas naboi, pozostaje nam nóż- jest on w przeciwieństwie do poprzedniej produkcji niezniszczalny – ma nieograniczoną liczbę użyć. Nie zastanawiaj się dłużej, Resident Evil 3 Download jest grą, którą trzeba, a wręcz należy ograć, z powodu dużego zainteresowania frazami typu „Resident Evil 3 download – gdzie pobrać?” śpieszymy z odpowiedzią – na naszej stronie – jak zwykle pełna wersja Resident Evil 3 – za darmo.

Produkcja dostępna jest już na PC-ty, Xboxa one, oraz PlayStation 4. Twórcy zapewniają, że gra będzie na bieżąco rozbudowywana, znając naszą społeczność graczy, zapewne powstanie wiele dodatków i rozszerzeń (będą one dostępne w jednym i tym instalatorze). Resident Evil 3 ma wielki potencjał, zapewne spędzisz przy nim godziny przykuty do ekranu monitora. Zresztą, sprawdź sam instalując za darmo pełną wersję Resident Evil 3.

Wymagania sprzętowe Resident Evil 3

A jeśli martwisz się czy Twoja maszyna pociągnie ten świetny tytuł, niżej zamieszczamy wymagania sprzętowe:

Najniższe wymagania, potrzebne tylko do uruchomienia Resident Evil 3:

  • Procesor na poziomie Intel Core i5-4460,
  • 4GB pamięci RAM,
  • Karta graficzna na poziomie NVIDI GeForce GTX,

By cieszyć się jak najlepszą jakością rozgrywki i doświadczyć dreszczyku emocji zalecamy:

  • Procesor na poziomie Intel Core i7-3770,
  • 8Gb pamięci RAM,
  • Karta graficzna na poziomie NVIDI GeForce GTX 1060,

Resident Evil 3 za darmo

Jak pobrać Resident Evil 3 za darmo?

Gra zajmuje około 45 Gb wolnego miejsca na dysku.

Resident Evil 3 Download Gra jest naprawdę warta uwagi, zapewniamy, że nie znudzi się po dwóch godzinach rozgrywki. Widać, że gracze są nią mocno zainteresowani „Resident Evil 3 pełna wersja gry” , „Resident Evil 3 Download za darmo”, to tylko niektóre z popularniejszych fraz na polskiej scenie gier. Niestety, większość wersji dostępnych w internecie, jest albo okrojonymi dema’mi , lub po prostu wirusami – w przeciwieństwie do nich, nasz instalator zrobi wszystko za Ciebie! Pobierz pełną wersje Resident Evil za darmo!

 

 

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *