Steep Download – Steep PC do pobrania w wersji polskiej

Steep Download

Steep Download to niesamowicie wciągająca gra zręcznościowa ekipy Ubisoftu. Jest to niebanalny i jakże wciągający symulator sportów ekstremalnych, w których możemy rywalizować z innymi graczami. Rozgrywka i jej mechanizm w Steep Download jest dosyć prosty i nie będzie sprawiać problemu nawet dla najmłodszych fanów sportowych szaleństw na górskich stokach. Na stałe nasza postać otrzymuje ekwipunek, w skład którego wchodzi snowboard, paralotnia, narty oraz wingsuit, który naprawdę swoją mechaniką zrobi wrażenie na każdym!

Steep Download

Zabawa w sporty ekstremalne zaczyna się od krótkiego samouczka, w którym poznajemy najważniejsze informacje dotyczące gry oraz wskazówki jak wykonać podstawowe tricki czy sterowanie. Wraz z rozwojem naszego doświadczenia odblokowujemy kolejne ciekawe możliwości takie jak skok z helikoptera w wingsuicie. Ciekawą zagrywką ze strony Ubisoftu jest wprowadzenie do gry trybu wyzwań, przez co gracz chce coraz bardziej się rozwijać i poprawiać swoje osiągi, a także rywalizować w rankingu, by być najlepszym. Dodatkowo w trakcie wykonywania kolejnych wyzwań lub misji otrzymujemy punkty doświadczenia, za które będziemy mieć możliwość, by według własnych upodobań ubrać naszego bohatera, możliwości jest wiele. Możemy wybrać profesjonalny ekwipunek, który posiada oryginalna licencje wiodących marek danego sportu, ale możemy także skorzystać z przezabawnych strojów typu mikołaj, żyrafa czy jednorożca.

steep-mac-download-macosgames

W grze możemy korzystać z widoku z pierwszej osoby oraz z trzeciej, co pozwala nam na dobranie widoku do naszych upodobań. Kolejną ciekawostką jest, że Steep Download posiada tryb multiplayer, przy którym prawdopodobnie każdy z graczy spędzi większość czasu. To właśnie tutaj możemy rywalizować z innymi graczami, tworzyć nowe, ciekawe i coraz cięższe do pokonania trasy oraz wyzwania.

 Zapraszamy do pobrania tej gry za darmo z naszych serwerów, które są dostępne dla Was za darmo. Instalator, który oferujemy, jest bardzo prosty w obsłudze oraz intuicyjny, przez co nikt nie powinien mieć problemów w trakcie instalacji. Podsumowując, nawet jeżeli nie jesteście wielkimi fanami gry, koniecznie sprawdźcie ten tytuł, ponieważ na pewno będzie w stanie Was zaskoczyć pozytywnie.

Kliknij poniżej, aby pobrać Steep Download:

Steep Download

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *