Subnautica Download – Subnautica za darmo (Do pobrania – PC)

Subnautica Download za darmo

Subnautica to bardzo intrygująca produkcja a zarazem jedna z najwyżej ocenionych na Steamie w ostatnich miesiącach. Koncept gry jest doprawdy bardzo ciekawy: jej akcja dzieje się bowiem pod powierzchnią wody, w głębinach oceanu. Deweloperzy z Uknown Box zadbali o wysoką jakość tego tytułu a żeby ją zapewnić stworzyli na jej potrzeby cały otwarty świat. Dlatego Subnautica download jest tak dobrą okazją: pozwoli on wam zatopić się (dosłownie!) w pięknym, otwartym świecie tej doskonałej produkcji. Choć jest to gra typu indie to swoim zaawansowaniem i złożonością biję na głowę wiele wysoko budżetowych produkcji typu AAA.

Subnautica Download

Gameplay Subnautica

Fabuła gry opowiada o kosmonautach, którzy w skutek awaryjnego lądowania na wodnej planecie muszą przystosować się do życia w podwodnych głębinach oceanu. Oprócz roślin i naturalnie wody, głębiny aż roją się od wielu pięknych stworzeń i zwierząt. Gra polega na przeżyciu w tych bądź co bądź spartańskich warunkach. Musimy znaleźć wodę pitną, zdobyć sobie pożywienie czy też na przykład wytworzyć nóż niezbędny nam do walki wręcz. System craftingu jest podstawą gry i jest doprawdy bardzo rozbudowany i powinien przenieść graczom masę opcji i masę radości.

W grze cały czas zapędzamy się dalej od naszej kapsuły ratunkowej w której to ulegliśmy wypadkowi, a coraz dalsze wypady są solą gry i dają nam szansę i okazję do zdobywania coraz rzadszych i coraz poważniejszych zasobów, które to z kolej dają nam szansę na opracowywanie coraz lepszych i bardziej zaawansowanych technologii. To cała esencja Subnautici i dla graczy lubiących ten typ rozrywki Subnautica download to po prostu obowiązek. Zwłaszcza, że dawno nie mieliśmy w growym światku do czynienia z produkcją o tak świeżym i oryginalnym lore.

subnautica download

Podsumowując, gdy weźmie się pod uwagę to, jak łatwo i przyjemnie można pobrać grę w naszym serwisie. Poradziłoby sobie z tym nawet dziecko. Wciśnijcie więc po prostu przycisk pobierania i cieszcie się grą Subnautica już teraz!

Kliknij poniżej, aby pobrać Subnautica Download:

Subnautica Download

Galeria z gry Subnautica Download:

subnautica do pobrania subnautica download za darmo subnautica gra do pobrania subnautica pobierz za darmo

5 komentarzy

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *