Sudden Strike 4 Download – Sudden Strike 4 do pobrania!

Sudden Strike 4 Download

Sudden Strike 4 najciekawsza gra strategiczna tego roku.

Niedawno wyszła bardzo długo wyczekiwana gra – Sudden Strike 4 Download. Jest to pozycja na którą najbardziej czekali miłośnicy gier strategicznych. Rozgrywka przenosi nas do czasów drugiej wojny światowej. Naszym zadaniem jest przejęcie kontroli nad jedną z trzech armii oraz umiejętne zarządzanie naszymi oddziałami. Producent gry nie jest już ten sam, jaki był w poprzednich wersjach Firelow Games ustąpił na rzecz Kite Games. Czy nowy producent stanął na wysokości zadania? Przekonajcie się sami.

Sudden Strike 4 Download

Gameplay Sudden Strike 4 Download

Seria gry Sudden Strike 4 Download miała początek dawno temu bo już w 2000r. Pierwsza część nosiła nazwę Sudden Strike. Z biegiem lat pojawiały się kolejne serie gier. Ostatnia w z nich Sudden Strike – The Last Stand miała premierę w 2009 roku czyli dawno temu. Długo musieliśmy czekać na nową pozycję. Trzeba jednak przyznać, że było warto. Otrzymaliśmy produkt, który jest bardzo dobrze dopracowany. Jak na bieżące czasy, gra spełnia wszystkie najważniejsze wymagania użytkowników. Gra jest z rodzaju RTS. Rozgrywka podobnie jak w pozostałych seriach toczy się w okresie drugiej wojny światowej. Użytkownicy dostają do zarządzania wojska Angielskie, Amerykańskie a także ZSRR oraz Niemiec. Twórcy gry dostarczyli nam aż dwadzieścia scenariuszy, naszym zadaniem jest kierowaniem oddziałami różnych jednostek., pod dowództwem generałów. W grze pojawiają się nowe postacie, które znacznie wpływają na atrakcyjność gry. Twórca zaserwował nam również poszerzoną liczbę maszyn oraz artylerii. W grze dostępne jest wiele nowych modeli broni, amunicji a także czołgów, których nie było w poprzednich edycjach. Przykładowo mamy dostęp do bombowca Heinkel HE111 oraz czołgów Tiger VI lub radziecki T-34. Dla fanów lotnictwa największe wrażenie powinien zrobić samolot Hawker Typhoon.

Sudden Strike 4 Download

Zacznij grę Sudden Strike 4 Download już teraz. Cofnij się o kilkadziesiąt lat wstecz i przejmij dowództwo nad wojskami biorącymi udział w drugiej wojnie światowej. Sprawdź czy jesteś dobrym przywódcą oraz strategiem. Nie czekaj dłużej, pobierz instalator z gry-dopobrania.pl i postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie. To jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kliknij poniżej, aby pobrać Sudden Strike 4 Download:

Sudden Strike 4 Download

Galeria z gry Sudden Strike 4 Download:

Sudden Strike 4 Download Sudden Strike 4 pobierz Sudden Strike 4 pobierz pc Sudden Strike 4 pc

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *