Syberia 3 Download PC – Pobierz na komputer Syberie III PL

Syberia 3 Download

Syberia III to kontynuuacja jednej z najlepszych serii przygodówek w historii. Gra była oczekiwana od wielu, wielu lat przez rzesze fanów serii i nareszcie francuzi z MicroIds dostarczyli im nową odsłonę tej absolutnie fascynującej produkcji.

Gra podejmuje zupełnie nową linie fabularną dlatego nie jest do niej potrzebna znajomość poprzednich odsłon tej serii. Mimo wszystko fani na pewno wychwycą mase smaczków dlatego będą oni czerpać największa przyjemność z obcowania z tym nowym tytułem.

Syberia 3 Download

W Syberii 3 poznajemy dalsze losy Kate Walker, amerykańskiej prawniczki, którą życie zaprowadziło w najzimniejszą część Rosji. Podobnie jak w 2 czesciach będzie nam dane rozwiązywanie masy ciekawych zasadzek, tym razem po raz pierwszy w historii serii wymagających fizycznej interakcji z nimi np. podważenia jakiegoś przedmiotu w celu ukazania nam jakiegoś ukrytego przejścia. W odróżnieniu też od poprzednich cześci w tej cała grafika jest w pełni 3D a nie jest prerenderowana jak to miało miejsce w częściach nr 1 i 2. Z tego powodu Syberia 3 Download jest doskoanłym pomysłem dla osób które odstraszała pewna archaiczność poprzedniej części gier z tej serii.

Co prawda fabuła gry jest liniowa jednak w pewnych momentach gracz może pokierować rozmowami w sposób w jaki chce on aby one się odbyły, pewna nieliniowość jest więc możliwa. Gra zachowuje i w pełni oddaje hołd nietypowemu ale jakże pięknemu stylowi graficznemu poprzednich części i możemy być absolutnie pewni, że syberyjskie klimaty będą doprawdy piękne jak to miało miejsce w poprzednich częściach.

syberia-3-download-grydopobrania

W polskiej wersji językowej dostaniemy nie tylko polskie napisy ale też polski dubbing dlatego nawet jeżeli nie rozumiecie płynnie angielskiego to będziecie mogli w pełni cieszyć się fabułą.

Podsumowując, na rynku pojawia się jedna z najbardziej utytułowanych przygodówek i grzechem byłoby z tego nie skorzystać. Pobierzcie Syberia 3 za darmo i delektujcie się wspaniałą przygodą w zimnej Rosji. Syberia 3 Download już teraz na naszej stronie!

Kliknij poniżej, aby pobrać Syberia III:

Syberia 3 Download

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *