The Sims 1 Download – pełna wersja za darmo

The Sims 1 Download to klasyczny symulator, zapewne każdemu znany – w końcu dzierży tytuł najlepiej sprzedającego się symulatora na komputery osobiste w dziejach gamingu. The Sims 1 do pobrania już u nas!

The Sims 1 Download

Rozgrywka polega na opiekowaniu się naszymi podopiecznymi – tak zwanymi „Simami”. Naszym zadaniem jest budowanie im mieszkań, kupowanie działek, zawieranie nowych przyjaźni i relacji z innymi „Simami”, – można powiedzieć, że pełnimy rolę „Boga” w naszym wirtualnym świecie. To od nas zależą losy naszych Simów. Możemy wyznaczyć im pory snu, pory jedzenia, spotykać ich z innymi Simami, prowadzić rozmowy, zatrudnić ich w pracy – możliwości jest naprawdę wiele.

The Sims 1 Download – geneza powstania gry!

The Sims 1 (do pobrania za darmo niżej), zostało wydane 2 marca 2000 roku, w Stanach Zjednoczonych, przez legendarne już studio, Electronics Arts – bardziej znane jako EA. Warto nadmienić, że właściwym twórcą gry jest wytwórnia „Maxis” – EA jest tylko wydawcą.

Simsy są istnym rekordzistą – od czasu wydania, gra sprzedała się szesnaście milionów razy na całym świecie – otrzymała tytuł najlepiej sprzedającej się gry na komputery stacjonarne w całej historii gier. Nie ustępując w biegu, jak zwykle udostępniamy pełną wersję gry – spróbuj sam, pobierając The Sims 1 Download za darmo.

The sims 1 kultowa gra do pobrania

Gameplay The Sims 1

Gra nie ma określonego celu – robimy w niej to, na co mamy ochotę. Organizujemy w niej czas naszym Simon, wydajemy im polecenia, co mają robić – tutaj napotkamy coś wartego uwagi – Simy mają wolną wolę, stworzoną dzięki zastosowaniu technologii sztucznej inteligencji – kolejność wykonywania podanych przez nas czynności, zależy tylko i wyłącznie od nich.

Są za to cele poboczne – musimy na przykład dbać o kondycję psychiczną i fizyczną naszych podopiecznych, zapewnić im wystarczającą ilość snu, odpowiednie żywienie, pracę, rozrywkę, według własnego upodobania możemy również założyć swoją rodzinę – gra poprowadzi nas dokładnie przez cały proces z każdej wybranych czynności.

Dysponujemy również wirtualną walutą, za nią możemy kupić powierzchnie pod budowę, domy, wyposażenie wnętrza – to ostatnie jest naprawdę rozbudowane, mamy bardzo dużo dostępnych przedmiotów i ozdób.

Jeśli nie będziemy zapewniać Simon wyżej wymienionych rzeczy, zachorują, co będzie prowadziło w następstwie do śmierci. Podobnie z kondycją psychiczną – gdy nie dostarczymy im odpowiedniej ilości rozrywki, popadną w depresję i następstwem również będzie śmierć. Jeśli już zdecydowałeś się pobrać The Sims 1 za darmo, mamy dla Ciebie dobre wieści – pobierz The Sims 1 całkowicie za darmo – przez instalację poprowadzi Cię nasz instalator.

The Sims 1 Download – gra na każdy komputer!

Gra wykorzystuje połączenie technologii 2D oraz 3D – Simy mają model trójwymiarowy, w oczy również rzucają się cienie – ten aspekt graficzny w tak starej produkcji wyraźnie zaskakuje. Simy są postaciami wielopoligonowymi, zaś reszta naszego otoczenia to prerenderowane bitmapy. Simsy 1 są świetnie zoptymalizowaną grą, która uruchomi się nawet na starszych komputerach – w zamian oferuje stary dobry klimat oraz zabawę na więcej niż trzy wieczory – jednym słowem, stare dobre Simsy. Pobierz pełną wersję The Sims 1 Download za darmo! Jeśli jednak zastanawiałbyś się nad wymaganiami sprzętowymi, publikujemy je poniżej.

The Sims 1 pobierz

Jak pobrać The Sims 1?

Z powodu bardzo niskich wymagań gry, publikujemy tylko wymagania zalecane:

  • Procesor na poziomie Intel Pentium o taktowaniu 600mhz,
  • Karta graficzna na poziomie Geforce MX440-8X,
  • 256Mb pamięci operacyjnej RAM,

Wymagania są wręcz znikome – każdy może pozwolić sobie na rozgrywkę na wysokim poziomie. Źródło pobierania znajduje się pod przyciskiem „The Sims 1 Download za darmo” – znajduje się tam pełna wersja The Sims 1.

Rozszerzenia i dodatki The Sims 1

Ogromna liczba fanów tego kultowego symulatora stworzyła wielką liczbę rozszerzeń i dodatków. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie, są one naprawdę zróżnicowane. Całkowity spis i prezentacje dodatków publikujemy poniżej. Wszystkie addony są objęte naszym instalatorem – pobierzesz je razem z pełną wersją The Sims 1!

  • Światowe życie – pierwszy z dodatków. Umożliwia on nam posiadanie wielu sąsiedztw, nowe ozdoby i zabudowania,
  • Balanga – drugi dodatek do naszej gry, umożliwia tworzenie imprez, dodaje między innymi podświetlanego dancefloora, światła, głośniki oraz konsolety. Łatwiejsze również staje się zapraszanie gości,
  • Randka – rozszerzenie pozwala zabranie naszemu Simowi swojej sympatii na randkę w ekskluzywnej restauracji w centrum miasta,
  • Wakacje – możemy zafundować Simom wczasy w różnych miejscach wypoczynkowych,
  • Zwierzaki – addon umożliwia nam kupno i opiekę zwierzętami, hodowanie roślin, dodaje również do naszej dzielnicy mieszkalnej starówkę,
  • Gwiazda – dzięki temu rozszerzeniu, możemy odwiedzić Hollywood, oraz zostać jego gwiazdą,
  • Abrakadabra – dodatek zamykający nasze zestawienie – dostajemy dostęp do magicznych mocy i zaklęć, miasto zostaje rozszerzone o dodatkową dzielnicę.

The Sims 1 Download

Wszystkie dodatki, rozszerzenia i addony wymienione powyżej, są zawarte w jednym instalatorze – jak zwykle zrobi on wszystko za Ciebie. Jeśli nie masz już gier, a strzelanki Ci się znudziły, pobierz instalator The Sims 1 Download za darmo – na pewno miło spędzisz czas przy tym tytule.

The Sims 1 Download nie stanowi już dla Ciebie frajdy? Poniżej inne części simsów do pobrania za darmo!

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *