Transport Fever Download – Transport Fever PC do pobrania

Transport Fever Download

Transport Fever to produkcja, która różni się od swojej poprzedniczki Train Fever pod wieloma względami. Odpowiedzialni za ten tytuł twórcy, to jest grupa ze studia Urban Games, zaoferowali nam wcześniej tytuł Train Fever, który również opowiadał o transporcie, ale był skupiony jedynie na transporcie kolejowym oraz na innych aspektach ekonomicznych, niż dzisiejsza produkcja. Tak więc gra z pewnością nie jest odgrzewanym kotletem, który nie różni się niczym szczególnym od poprzedniej produkcji. Jeżeli nie jesteście pewni, czy to prawda, to w każdej chwili możecie odpalić Transport Fever Download dostępny na naszej stronie i sprawdzić o czym ta gra jest samemu!

Transport Fever Download

Transport Fever została wydana 8 listopada 2016 roku i od chwili premiery zdobyła ogromną ilość fanów na całym świecie. Dosyć prosta mechanika gry, interesująca rozgrywka, ponad przeciętna grafika oraz wiele atrakcyjnych rozwiązań ekonomicznych to tylko niektóre zalety, którymi ta gra może się poszczycić. W odróżnieniu od Train Fever, w tej grze skupiamy się na każdym możliwym rodzaju transportu, a naszym zadaniem jest nie tylko powiększyć i rozbudować infrastrukturę, ale również upewnić się, że nasze miasto jest jak najlepiej dostosowane do potrzeb mieszkańców jeśli chodzi właśnie o transport. Nieważne czy to będzie transport po mieście, czy może transport towarowy, a może usługi lotnicze – to wszystko zależy teraz od ciebie, więc pobierz grę ze sprawdzonego źródła, to jest z linków Transport Fever Download i sprawdź się w nowej roli!

transport-fever-download-grydopobrania

Co prawda gra została zoptymalizowana nawet pod gorsze komputery, ale grupa programistów ze strony www.gry-dopobrania.pl poszła jeszcze o krok dalej. Wiemy, że nie wszyscy są w stanie uruchomić danych gier, więc podczas programowania upewniliśmy się, że tytuł ten jest kompatybilny nawet ze starszymi konfiguracjami komputerowymi. Oczywiście grafika nie będzie tak piękna jak przy ustawieniach najwyższych, ale pozwoli to każdemu cieszyć się tą grą. Więc, nie zwracajcie uwagi na optymalizacje, tylko ściągajcie grę dzięki instalatorowi Transport Fever Download!

Kliknij poniżej, aby pobrać Transport Fever Download:

Transport Fever Download

 

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *