X-Plane 11 Download – XPlane 11 PC do pobrania

X-Plane 11 Download

X-Plane 11 Download to bardzo zaawansowany symulator lotniczy, za którego produkcją stoi studio Laminar Research. Wielką ciekawostką odnośnie do producentów gry jest fakt, że współpracują oni z amerykańską agencją kosmiczną NASA, o której na pewno każdy z nas słyszał nie raz. Co za tym idzie, gra na pewno bardzo dokładnie odzwierciedla to, co dzieje się w prawdziwym kokpicie. Pierwsza odsłona gry miała miejsce już w latach 90 ubiegłego wieku.

X-Plane 11 Download

Gra X-Plane 11 Download daje nam możliwość by zasiąść za sterami maszyn cywilnych, jak i wojskowych. Do naszej zabawy zostały oddane nawet najmniejsze awionetki, ale także i jedne z największych samolotów pasażerskich takie jak Boeing 737-800. Sama oprawa graficzna w grze naprawdę robi wrażenie, dokładność każdego elementu sprawia, że gra wydaje się być jeszcze bardziej realistyczna a dzięki silnikowi, na którym pracuje gra mamy gwarantowana płynność gry nawet na najsłabszych komputerach. Interfejs gracza jest bardzo przejrzysty i nie wymaga od gracza ogromnego skupienia na danym elemencie, jego prostota pozwala nam na podejmowaniu wielu decyzji naraz. Twórcy nie pozwoliliby zabrakło nam szeregu opcji i możliwości nawigacji z naszego kokpitu, który tym razem będzie w pełni funkcjonalny i dostępny w trybie 3D co przełoży się na poziom naszych doświadczeń i emocji, jakie czerpiemy w trakcie kolejnych lotów. Usprawnione wizualnie lotniska, budynki oraz mieszkańcy to kolejny wielki plus dla Laminar Research.

x-plane-11-download-grydopobrania

X-Plane 11 Download dostępna jest w trybie single, jak i multiplayer co pozwala nam na rozgrywkę ze swoimi przyjaciółmi. Dodatkowo do naszego użytku mamy tryb tworzenia własnych map, na zasadzie generatora, w którym będziemy mogli określić poszczególne warunki, a także edytor samolotów, w którym będziemy mogli „usprawnić” nie tylko wizualnie, ale i technicznie dany samolot bądź stworzyć całkowicie nową maszynę. Wiecie, że warto pobierać gry z naszego serwera, ponieważ standardowo zapewniamy Wam bezpieczne pliki, które działają zawsze bez problemu, jednak w razie problemów koniecznie skontaktujcie się z naszym działem pomocy.

Kliknij poniżej, aby pobrać X-Plane 11 Download:

X-Plane 11 Download

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *