Yandere Simulator Download – Pełna wersja PC

Yandere Simulator download to gra stworzona przez niezależne studio „YandereDeva”. Wydana została stosunkowo niedawno, posiada liczne błędy, ale również ogromny potencjał do rozwoju. Narazie gra jest w fazie testów, pojawiają się liczne bugi. Aktualnie jest ona darmowa – pełna wersja Yandere Simulator jest do pobrania na naszej stronie, lecz najpierw zapraszamy do krótkiego opisu!

Yandere Simulator Download

Yandere Simulator Download – Gameplay gry

W grze Yandere Simulator download operujemy postacią – płci żeńskiej, o imieniu Ayano Aishi – znana również pod pseudonimami „Yandere Chan” lub „Yan Chan”. Jest ona bezgranicznie i po uszy zakochana w szkolnym przystojniaku o imieniu „Senpai” , co znaczy „Starszy Kolega”.

Szybko okazuje się, że szkolny casanova posiada dziesiątki innych wielbicielek – ma w czym wybierać. Po otrzymaniu od niejakiej „Info-Chan” wiadomości, nasza bohaterka postanawia rozprawić się z innymi zakochanymi dziewczynami. Naszym zadaniem jest szybkie, ciche i jak najmniej podejrzane eliminowanie konkurencji – zachowując przy tym obraz grzecznej, słodkiej i potulnej dziewczynki. Na sam koniec, zadaniem bohaterki będzie wyznanie miłości „Senpaiyowi”. Nie czekając dłużej, pobierz pełną wersję Yandere Simulator za darmo i sam sprawdź potencjał tej gry!

Yandere simulator za darmo

Pobierz Yandere Simulator i sprawdź fabułę!

Na początku gry, Yandere-Chan, poznaje chłopaka – w którym zakochuje się bezgranicznie. Naszym oczom ukazuje się monolog:

Coś jest…nie tak…ze mną. Odkąd pamiętam, zawsze czułam się…pusta. Niekompletna. Jakby część mnie…zaginęła. To puste uczucie zdominowało całe moje życie. Nigdy nie czułam nic innego. Mój świat zawsze był zimny…ciemny…cichy. Moja matka była dokładnie taka jak ja, kiedy była dzieckiem. Ale kiedy poznała mojego ojca, wszystko się dla niej zmieniło. Wniósł ciepło, kolor i życie do jej świata. Sprawił, że była…kompletna. Powiedziała mi, że pewnego dnia spotkam kogoś wyjątkowego, tak jak ona. Ktoś, kto by mnie wyleczył…naprawił..uratował mnie. Całe życie czekałam na ten dzień…marząc o chwili, której spotkam osobę, która mnie dopełni. To była jedyna rzecz, na którą czekałam. To był mój jedyny powód do życia. A potem…pewnego dnia…znalazłam go. Kiedy go spotkałam, coś się we mnie zmieniło.

Nagle mój świat był pełen koloru i światła. To było tak, jakbym otworzyła oczy po raz pierwszy. Poczułam ciepło. Czułam się kompletna. Czułam się…żywa. On jest moją ucieczką od zimnego, szarego, pustego świata, w którym mnie uwięziono. To on, na niego czekałam. Osoba, z którą chcę spędzić resztę mojego życia. Ale…ktoś próbuje mi go odebrać. Ona chce go, ale nie w taki sam sposób, jak ja go chcę. Nigdy nie doceniałaby go tak jak ja. Ona nie zasługuje na niego. On należy do mnie. Muszę ją zatrzymać. Nawet jeśli to oznacza zranienie jej. Nawet jeśli oznacza to jej zabicie. Nic dla niego nie zrobię. Nie pozwolę, żeby ktokolwiek wszedł między nas. Nie dbam o to, co muszę zrobić. Nie dbam o to, kogo muszę skrzywdzić. Nie obchodzi mnie ile i czyją krew muszę przelać. Nie pozwolę nikomu zabrać go ode mnie. Nic innego nie ma znaczenia. Nikt inny nie ma znaczenia. On musi być mój. Nie ma innego wyboru.”

Yandere simulator do pobrania

Po tym pełnym wewnętrznych rozterek i żądzy zdobycia ukochanego monologu, pojawia się wiadomość na telefonie (będzie on nam towarzyszył przez całą grę), od nieznajomej o pseudonimie Info-Chan. W SMS-ie, widzimy że anonim świetnie zna naszą sytuację – wie o naszej miłości. Daje nam propozycję nie do odrzucenia – sugeruje, żeby bohaterka zabijała swoje rywalki. Po chwili ciszy, Info-Chan oferuje nam pomóc, w postaci udostępniania dla nas informacji o uczniach szkoły w zamian za zdjęcia ich…bielizny. Yandere-Chan, po chwili namysłu niechętnie się zgadza. Tak, fabuła jest naprawdę mocna – przekonaj się sam, jak potoczą się losy Yan-Chan, pobierając pełną wersję świetnego Yandere Simulator za darmo!

W grze bohater początkowo ma tylko pięć dni na eliminację konkurencji. Za to w grze finalnej, dysponujemy aż dziesięcioma tygodniami – każdy tydzień przeznaczony jest na jedną z konkurentek. Od Ciebie zależy jaka będzie Twoja taktyka – pobierz Yandere Simulator i zacznij planowanie – emocje gwarantowane!

Download Yandere Simulator – instalator gry

Z powodu ciągłych testów produkcji, zmienia się ona cały czas. Możemy zauważyć, że gra jest połączeniem technologii 2 i 3D. Na pierwszy rzut oka robi niesamowite wrażenie, utrzymana jest w klimacie typowej japońskiej szkoły. Możliwe jest dołączenie do beta-testów – miejsca są ograniczone, więc jeśli chcesz znaleźć się wśród beta-testerów, Yandere Simulator download za darmo w instalatorze na naszej stronie!

Dość istotnym elementem gry jest poziom psychiki Yan-Chan – jest ściśle związany z jej reputacją. Bohaterka po każdym morderstwie czuje się coraz gorzej. By podnieść stan swojego zdrowia psychicznego, musi zrobić zdjęcie ukochanemu. Jeśli zaś spadnie on zbyt nisko, wejdziemy w stan obłąkania, przez co nasza reputacja zacznie maleć. Proporcjonalnie do naszego samopoczucia, zachowuje się otoczenie i muzyka wokół nas.

Yandere Simulator Download

Reputacja zaś odpowiada za szacunek u innych uczniów – gdy ktoś zobaczy nas w zakrwawionych ubraniach lub z bronią w ręku, reputacja spadnie. Osiągając jej poziom równy lub większy od -100, Senpai nigdy w nas się nie zakocha i gra zakończy się negatywnie. Istnieje kilka zakończeń, lecz przekonaj się o nich sam – pobierz pełną wersję Simulator Yandere za darmo i pomóż zdobyć miłość Yan-Chan.

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *