Yooka-Laylee Download PC – Pobierz nową trójwymiarową platformówkę!

Yooka-Laylee Download

U nas już dziś możesz pobrać świetną grę platformową – Yooka-Laylee w wersji dostępnej na PC. Jest o tytuł obok którego, nie możesz przejść obojętnie, a nasz zespół postarał się o to, abyś mógł cieszyć się tą grą zupełnie za darmo! Sprawdź jak łatwo możesz pobrać Yooka-Laylee na swój komputer.

Yooka-Laylee Download

Yooka-Laylee Download jest trójwymiarową grą platformową, która jest nowością na rynku gier dostępnych na PC. Dziecko studia Playtonic Games, za stworzeniem gry stanął sztab ludzi, którzy projektowali najlepsze tytuły studia Rare, m.in. Banjo-Kazoole, czy też Donkey Kong. Sam projekt Yooka-Laylee został stworzony za pomocą pieniędzy zebranych na Kickstarterze, co sprawia, że musisz pobrać Yooka-Laylee i ją wypróbować – nie zawiedziesz się.

Yooka-Laylee Download to świetna gra zarówno zręcznościowa jak i logiczna. Eksploracja potężnych lokacji wymaga sprytu i odpowiedniego wykorzystania umiejętności, które dla każdego bohatera są unikatowe. Świat gry został wypełniony cennymi przedmiotami, bonusami i artefaktami, które pozwalają zdobywać więcej doświadczenia, odblokować nowe umiejętności, a także umożliwiają odkrywanie kolejnych lokacji rozległego świata, które na początku były niedostępne. Zróżnicowanie wyzwań to duża zaleta tej gry – będziemy musieli zmierzyć się nie tylko z łatwymi przeciwnikami, ale także potężnymi bossami. Do tego proste zagadki logiczne oraz sekcje wyścigowe – nikt przy tej grze nie powinien się nudzić.

yooka-laylee-download-grydopobrania

Tytuł gry to zwyczajne połączenie imion obydwu bohaterów, których poczynaniami będziemy mieli przyjemność kierować. Yooka jest kameleonem, który za pomocą swojego długiego języka potrafi przemieszczać się na duże odległości, przylepiając się do różnych powierzchni. Natomiast Laylee jet nietoperzem, który do walki z przeciwnikiem może wykorzystać swoją unikalną umiejętność – soniczny atak. Dodatkowo Laylee może wykonać krótki lot wraz z Yooką.

Już dzisiaj możesz zagrać w opisywany tytuł zupełnie za darmo! Wystarczy, że pobierzesz pliki gry z naszego serwera, wcześniej wypełniając drobną ankietę, i zastosujesz się do instrukcji dołączonej do gry. To wszystko – możesz grę Yooka-Laylee pobrać już teraz.

Kliknij poniżej, aby pobrać Yooka Laylee:

Yooka-Laylee Download

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *