FAQ – Najczęściej zadawane pytania

przez admin
FAQ - najczęsniej zadawane pytania

Czy masz pytania odnośnie naszej strony? A może chciałbyś się po prostu czegoś dowiedzieć, ale nie wiesz skąd? W tym miejscu zamieścimy najczęściej zadawane nam pytania – będą zamieszczone w jednym miejscu, aby każdy kto będzie chętny na zgłębienie swojej wiedzy w konkretnych sprawach, znalazł swoje rozwiązanie właśnie tutaj.

1. Szukam ciekawych premier, ile gier znajdę na portalu?

Na portalu znajdziesz ponad 500 gier do pobrania, które są dostępne dla każdego, w każdej chwili – niezależnie od tego gdzie się znajdujesz i co robisz.

2. Jak długo istnieje wasza strona?

Nasza platforma istnieje od 2016 roku. W 2020 roku strona została reaktywowana, a wraz z nią dokonaliśmy szeregu zmian i poprawek, oraz zaczęliśmy korzystać z jeszcze bardziej dopracowanego instalatora gier, który jest w wersji online. Dbając o maksymalną satysfakcję i radość z korzystania, zdecydowaliśmy się na najlepszy na rynku program służący pobieraniu gier.

3. Ile osób pobrało gry z waszej strony?

Od początku istnienia portalu zostało podjętych ponad 100 tysięcy prób pobrania gier z gry-dopobrania.pl

4. Jestem na wpisie z grą, widzę jakieś opisy, ale jak pobrać grę?

To bardzo proste! Wybierz interesujący Cię tytuł, a następnie kliknij przycisk „Pobierz”. Uruchomi się instalator, który przeprowadzi Cię przez cały proces pobierania i instalacji.

5. Nie mam doświadczenia technicznego z komputerami, czy poradzę sobie z obsługą instalatora?

Instalator został zaprojektowany w taki sposób, aby osoby mające 8 czy 60 lat poradziły sobie z całym procesem, dlatego cieszymy się ogromnym zaufaniem! Nie są wymagane żadne specjalne umiejętności, wystarczy tylko potrafić odpowiednio kliknąć kilka razy i gotowe.

6. Czy po pobraniu gry wymagany jest crack?

Nie! To jest nasza innowacja. Instalator automatycznie pobierze cracka z serwera, a następnie „scrackuje” grę zanim znajdzie się ona na dysku Twojego komputera. Instalator dba o każdy szczegół i dzięki temu zabiegowi korzystanie jest w pełni bezpieczne.

7. No właśnie, ale czy pobieranie jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo to nasze drugie imię. Strona jest zabezpieczona za pomocą Cloudflare oraz certyfikatem SSL. Jednak to nie wszystko – serwer, z którego korzystamy posiada dodatkowe zabezpieczenia, aby nie było żadnych prób zaatakowania strony, by zamiast instalatorów były np. jakieś reklamy. Mechanizm ten działa 24 godziny 7 dni w tygodniu, abyś miał pewność, że zawsze będziesz pobierać grę z naszego serwisu.

Jeżeli jakieś pytanie nadal Cię nurtuje, to skontaktuj się z nami w wiadomości email!