Jak pobrać Kod Aktywacyjny?

przez admin

W dużym skrócie – Jest to bardzo proste 🙂

Ale zacznijmy najpierw, dlaczego wymagany jest Kod Aktywacyjny? Jest to jeden z mechanizmów zabezpieczeń, o którym mogłeś już słyszeć czytając FAQ. Wykorzystanie aktywacji tego typu jest ważne, aby każdy miał zapewnioną swoją wersję gry. Skorzystanie z tej metody weryfikacji okazało się bardzo skuteczne, gdy konkurencyjne strony przeprowadzały ataki na serwery, by nikt nie był w stanie ściągać i instalować gier.

Po miłym przyjęciu przez naszych użytkowników tej metody weryfikacji, która początkowo była na naszej stronie tylko w ramach testów, postanowiliśmy zostawić ją na dobre. Nikt nie powinien mieć problemu z aktywacją, ale jeśli takowe się zdarzają, to poniżej streścimy najważniejsze etapy. Dla przykładu posłużymy się grą The Sims 4, którą znajdziesz na naszej stronie.


1. Rozpocznij proces pobierania Kodu Aktywacyjnego

Gdy w pewnym momencie instalator poprosi o wprowadzenie Kodu, znajdziesz przycisk „Kliknij i Pobierz Kod Aktywacyjny do gry The Sims 4” – po wciśnięciu przycisku, przekieruje Ciebie na podstronę z pobieraniem Kodu. Otworzy Ci się ładna, zielona strona ze wszystkimi potrzebnymi dla Ciebie informacjami.

2. Przeskanuj plik z Kodem (nieobowiązkowe)

Jeśli chcesz uzyskać pewność, że pobierane pliki będą bezpieczne, dla wygody użytkowników został wprowadzony skaner antywirusowy bezpośrednio na stronie z plikami do pobrania. Po prawej stronie ekranu znajdziesz niebieski przycisk o treści „Rozpocznij skanowanie!” i dzięki niemu zyskasz pewność, że nie musisz się obawiać pobierając od nas gry.

3. Sprawdź komentarze (nieobowiązkowe)

Na stronie z pobieraniem znajdziesz świeże komentarze użytkowników, którzy w tej chwili zapewne właśnie grają 😉 . Sprawdź co ciekawego napisali inni, może znajdziesz tam jakąś wskazówkę dotyczącą samej gry.

4. Zacznij pobieranie Kodu Aktywacyjnego

Jesteś coraz bliżej ściągnięcia Kodu. Zrób to, klikając przycisk „Pobierz plik!” u góry na środku ekranu i zaczekaj chwilę na otwarcie się dodatkowego okna.

5. Zweryfikuj swój Kod

Aby Kod Aktywacyjny został poprawnie przyznany i przypisany do Twojej wersji gry, należy wykonać weryfikację SMS. Nie stanowi ona żadnego problemu dla użytkowników naszej strony, a dzięki tej metodzie weryfikacji, możesz ją zrobić bardzo szybko i komfortowo. Zastosuj się do instrukcji, wysyłając SMS na podany numer i po wysłaniu, w odpowiedzi otrzymasz kod, który należy podać w okienku. Po tym, automatycznie pobierze się Twój indywidualny Kod Aktywacyjny do gry.

6. Aktywuj grę!

Nie pozostało Ci już nic innego, jak po prostu aktywować grę i przejść do kolejnego etapu, pozwalającego na zainstalowanie się gry na Twoim komputerze lub laptopie.

7. Podziel się opinią w komentarzach (nieobowiązkowe)

Jak jesteś zadowolony z naszej strony i z gry, zachęcamy do pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza pod plikiem z Kodem, jak i też we wpisie z grą na naszej stronie.


Życzymy udanej rozgrywki!