Heroes 3 Download PC

Heroes 3 Download, świetna strategiczna gra, stworzona przez New World Computing, a wydana w 1999 roku przez 3DO Computing. Jest bezpośrednią kontynuacją Heroes Might of Magic III. Heroes 3, jest dostępne do pobrania za darmo poniżej. Spróbuj sam nieprostej gry strategicznej!

Heroes 3 Download

Heroes 3 Download – fabuła

Fabuła Heroes 3, odbywa się na legendarnym kontynencie Anetricht. W grze mamy możliwość grania siedmioma różnymi miastami. Z powodu dynamicznych pól widzenia, mamy możliwość zagrania każdą z frakcji. Fabuła zaś prezentuję się następująco.

Zaginął król państwa Enroth, jego żona, o imieniu Katarzyna, obejmuje po nim władzę nad państwem. W międzyczasie tajemniczo zostaje zamordowany jej ojciec, władca Erathii – król Gryphonheart. Pozbawione swojego władcy państwo zostaje przejęte przez Mroczne Siły, zaś królowa Katarzyna wyrusza do swoich rodzinnych stron, by zebrać wojowników i wyruszyć pokonać Mroczne Siły, które dewastują jej kraj.

Stolica Erathii, Steadwick, zostaje podbita przez władców podziemi z Nighonu oraz Kreegan z Eeofolu. Na zachodzie kraju, walczą ze sobą dwa państwa – Tatalia i Krewold – korzystając z sytuacji chcą poszerzyć granice swoich wpływów.

Katarzyna ustanawia z pomocą elfów AvLee i czarodziejów przyczółek na terytorium swojego państwa. Postanawia ona zdobyć coraz więcej sojuszników i nacierać w stronę stolicy swojego kraju.

Zjednoczona Armia ostatecznie odbija stolicę i tłumi wojnę tocząca się na obrzeżach granic państwa. Dowódca Eefol, twierdzi że Roland jest przetrzymywany jako jeniec na terytorium ich państwa. AvLee najeżdża na Eeofol, zdobywając go, lecz nie udaje im się odbić Rolanda, który zostaje przeniesiony na północ. Następnie Katarzyna najeżdża Nighon, spychając armie podziemne z powrotem na ich wyspę.

Heroes 3 Do pobrania

Tajemniczy nekromanci, którzy są odpowiedzialni za śmierć ojca Katarzyny, chcą wskrzesić go w postaci licza. Mają zamiar wykorzystać jego mądrość do pokierowania armiami nieumarłych. Choć ojciec Katarzyny jest poważnie osłabiony, nadal włada potężną mocą, z którą nekromanci nie potrafią sobie poradzić. Nie mając innej możliwości, królowa Katarzyna zmuszona jest wbrew własnej woli zawrzeć sojusz z nekromantami. Nekromanci z Katarzyną u boku wyruszają przeciwko potężnemu władcy – muszą się spieszyć, ponieważ z każdą chwilą staje on się mocniejszy, a szansę na jego pokonanie coraz bardziej maleją. Jak widać, fabuła jest strasznie rozbudowana – spróbuj jej sam, pobierając pełną wersję Heroes 3 za darmo!

Po ukończeniu kampanii głównych, dostajemy możliwość wzięcia udziału w kolejnej – separatyści z Zagubionych Ziem mają dość wojen granicznych między królestwami Erathii a AvLee. Zdeterminowani bitwami dwóch wielkich królestw doprowadzających do zamieszek w ich ojczyźnie, separatyści jednoczą się w walce, postanawiając zdobyć niepodległość. Powstanie zaaranżował Archibald Ironfirst – krewny Rolanda. Ugryź sam Heroes 3 Download – pobierając pełną wersję kultowej gry strategicznej – za darmo!

Rozgrywka w Heroes 3 Download

Gra polega na eksploracji mapy, oraz walce z innymi królestwami – opisanymi w fabule. Rozgrywka odbywa się w systemie turowym. Gracz włada pewną liczbą bohaterów, którzy pełnią rolę generałów, sprawujących pieczę nad swoimi wojskami. Wojska składają się z naprawdę zróżnicowanej ilości stworzeń – są one zaczerpnięte z mitów i legend różnego rodzaju. Jest to dobrym argumentem na pobranie za darmo pełną wersję Heroes 3!

Grę wygrywamy, gdy pokonamy wszystkie frakcje, oraz zamordujemy ich władców. Grę możemy również przegrać, – następuje to gdy stracimy wszystkich naszych bohaterów oraz ich wojska.

Heroes 3 pobierz

Ciekawym rozwiązaniem zostały mapy podzielone na dwie warstwy – podziemną i powierzchniową. Zwykle istnieją przejścia między warstwami i są one łatwe do znalezienia. Mapa wypełniona jest różnorakimi skarbami, potworami i przedmiotami. Głównym zadaniem gracza jest odnalezienie kopalń, oraz oflagowanie je. Po tych czynnościach, przynoszą one niezłe ilości zasobów. Są one potrzebne do rozbudowy naszych map. Mamy możliwość rozwijania umiejętności swoich bohaterów – przez walkę z potworami, jak i przez zdobywanie artefaktów, czy odwiedzanie mitycznych miejsc.

Po osiągnięciu wyższego poziomu doświadczenia, gracz może wybrać umiejętność, którą będzie rozwijać. Należy je wybierać ostrożnie, gdyż są one na zawsze, a ich liczba jest ograniczona. Niektóre z nich to:

  • premia do obrażeń zadawanych przez jednostki strzeleckie pod dowództwem bohatera,
  • możliwość przejścia większej odległości na mapie każdego dnia,
  • specjalizacja w danej szkole magii zwiększająca skuteczność związanych z nią zaklęć.

Jak pobrać Heroes 3 za darmo?

Jeśli chcesz się sprawdzić w roli roztropnego władcy legendarnego państwa, pobierz pełną wersję Heroes 3 za darmo!

Heroes 3 Download

Wymagania sprzętowe Heroes 3, są wręcz – śmieszne – nie ma komputera, który obecnie nie poradziłby sobie z tą produkcją.

  • Procesor na poziomie Core2 Duo E4400 o taktowaniu 3.0 GHz ,
  • Pamięć operacyjna RAM o pojemności 2 GB.
  • Karta graficzna na poziomie GeForce 8800GT, z pamięcią VRAM o pojemności 256Mb,

Całkowita przestrzeń dyskowa zajmowana przez grę wynosi tylko 2GB, więc możesz już teraz pobrać pełną wersję Heroes 3, za darmo!

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *