The Sims 2 Download za darmo

The Sims 2 Download, to druga część a zarazem kontynuacja legendarnych The Sims 1.

Została wydana 14 września 2004, napisana przez projektanta Willa Wright’a i studio Maxis, zaś wydana ponownie przez wielki koncern – Electronic Arts. Gra, podobnie jak poprzednik, w dniu premiery pobiła rekord, tym razem najbardziej dochodowej gry tego studia – szacuje się, że sprzedano ponad milion kopii produkcji! The Sims 2 do pobrania za darmo – jak zwykle pełna wersja razem z naszym instalatorem!

The Sims 2 Download

The Sims 2 Download – po 16 latach nadal kultowy!

Gra The Sims 2 download polega na opiekowaniu się naszymi Simami – budowaniu im relacji międzyludzkich, zagospodarowaniu przestrzeni mieszkalnej, zadbaniu o ich podstawowe potrzeby życiowe, czy założenie rodziny. W porównaniu z wcześniejszą produkcją, możliwości jest o wiele więcej. Mamy możliwość personalizacji naszego Sima – tym razem mamy do czynienia z jedną postacią główną i wieloma pobocznymi – w przeciwieństwie do The Sims 1, w których opiekowaliśmy się kilkoma Simami naraz. Również tutaj nie zawiodła sztuczna inteligencja – nasi podopieczni zachowują się podobnie jak w realnym świecie, odczuwają emocje, głód, pragnienie i inne potrzeby. Podobnie jak w starszym wydaniu, gdy zostawimy nasze Simy na pastwę losu – popadną w choroby, depresję, aż w końcu spotka ich śmierć. Gra jest godnym następcą swojego starszego gracza – obie produkcje dostępne do pobrania na naszej stronie – nie zwlekaj i pobierz pełną wersję The Sims 2!

Gameplay The Sims 2

W Simsach 2, zaczyna się prawdziwa zabawa. Jak wyżej zostało wspomniane, w tej odsłonie opiekujemy się głównie jednym Simem, którego możemy… spersonalizować! Tak, na początku rozgrywki, gra daje nam możliwość stworzenia własnego bohatera. Głównymi opcjami są możliwości dotyczące wybrania wzrostu, koloru włosów, oczu, rys twarzy, fryzury, sylwetki, wagi.

To dopiero początek zabawy – musimy wybrać również wiek naszego Sima. Mamy do wyboru dziecko, nastolatka, dorosłego, starszego człowieka u schyłku życia. Dostępny wybór znaku zodiaku, ubiór naszej postaci – zależny od pory roku (z dodatkiem dostępne 4 różne pory roku), możliwość umieszczania kolczyków w ciele naszego Sima.

The sims 2 Download za darmo

Najważniejszym elementem personalizacji naszego bohatera jest określenie jego priorytetów życiowych, takich jak pragnienie sławy, zostanie milionerem, zdobycie tytułu naukowego na uniwersytecie, pragnienie romansu i filtru, lub klasycznie – założenie rodziny – to od Ciebie zależy jak potoczą się losy Twojego Sima – zacznij zabawę, pobierając za darmo The Sims 2.

Silnik graficzny The Sims 2 PC

W porównaniu do The Sims 1, Simsy 2 Download oferują o wiele bardziej poprawioną grafikę, bardziej rozbudowane cienie, nowego VSynca. Na uwagę zasługuje przebudowana sztuczna inteligencja Simów – ich zachowania są jeszcze bardziej zależne od warunków panujących w mieście, relacjach czy pogody. Wisienką na torcie są dobrze zbudowane zapisy gry, nie występuje problem ze znikającymi zapisami czy bugujacymi się częściami mapy, czy ubioru naszego Sima. Poprostu musisz spróbować tego sam, The Sims do pobrania – za darmo! Gdybyś jednak zastanawiał się nad preferencjami twojego komputera, poniżej publikujemy wymagania sprzętowe.

Jak pobrać the sims 2? Wymagania sprzętowe

Podobnie jak z The Sims 1, wymagania są tak niskie, że wymienimy tylko te zalecane:

  • Procesor na poziomie Pentium III o taktowaniu 800 MHz,
  • 512MB pamięci operacyjnej RAM,
  • Karta graficzna na poziomie GeForce 2.

Gra zajmuje około 3.5GB wolnej przestrzeni dyskowej. Jeśli znasz już wymagania co do komputera, pozostaje Ci do pobrania sama gra – nie musisz daleko szukać – jak zwykle dostępna jest pełna wersja The Sims 2 – do pobrania za darmo, razem z naszym instalatorem, który zrobi wszystko za Ciebie.

Rozszerzenia i dodatki w The Sims 2 Download

The sims 2 za darmo

Rosnąca liczba członków społeczności The Sims 2, spowodowała tak jak w przypadku The Sims 1, wydanie licznych dodatków i addon’ów do gry. Ze względów porządkowych z podzielono je następująco:

  • Expansion Pack – duża, wprowadzająca wiele nowych przedmiotów, stylów, dźwięków aktualizacja,
  • Mini Pack – małe dodatki typu biżuteria
  • Stuff Pack – jak sama nazwa wskazuje, są to zazwyczaj paczki z różnymi dodatkowymi przedmiotami

Do najpopularniejszych rozszerzeń zaliczamy:

  • Na studiach – dostajemy możliwość posłania naszego Sima na studia, zdobywania przez niego ocen, dostępne również są trzy nowe kierunki karier,
  • Nocne życie – jedna z większych paczek rozszerzeń – przyniosła ona między innymi : powiększony zasięg widzenia, możliwość korzystania z samochodów, nowe sposoby ozdabiania budynków, nowe przedmioty, możliwość pójścia na randkę, dodatkowo rozbudowane przedmieście,
  • Własny biznes – ten dodatek umożliwia założenie własnego biznesu – od prostej restauracji, aż po ogromny bankowy biznes.

The Sims 2 Download

Rozszerzeń jest o wiele więcej, ale piszemy o tych najbardziej wartych uwagi. Wszystkie addony są dostępne z naszym instalatorem – zanurz się w tym świetnym symulatorze, pobierz pełną wersję The Sims 2 już teraz. Miłej zabawy!

Jeżeli pobrałeś The sims 2 to polecamy Ci inne części gry:

 

 

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *