Farming Simulator 19 Download – Pełna Wersja + Spolszczenie!

Farming Simulator 19 Download

Farming Simulator 19 Download za darmo

Farming Simulator to rozwijająca się seria gier, w której wcielamy się w postać rolnika, a naszym zadaniem jest rozwój gospodarstwa rolnego. W grze mamy możliwość uprawiania kilkunastu rodzajów roślin i zwierząt, a do pomocy w prowadzeniu gospodarstwa mamy do dyspozycji liczne maszyny rolnicze. W grze Symulator Farmy 2019 możemy rozpocząć tryb kariery i wykonywać powierzone nam misje, lub prowadzić spokojne życie farmera i zajmować się tylko swoim gospodarstwem.

Farming Simulator 19 Download

Gameplay Farming Simulator 19

W roku 2018 załoga studia Giants Software po raz kolejny zaskakuję nas nowym i znacznie bardziej rozbudowanym symulatorem farmy, w którym wcielamy się w postać rolnika. Gra Farming Simulator 19 to już piętnasta część sławnej serii symulatorów farmy. W najnowszej części gry, twórcy zaskakują gracza nowym rozbudowanym światem oraz nowatorskim silnikiem graficznym. W nowym symulatorze dostajemy do wykorzystania nowe liczne maszyny i pojazdy rolnicze, które w poprzednich częściach gry nie były dostępne. Gra wprowadziła również nowe rodzaje działalności rolniczej, nowe zwierzęta, w tym konie, nowe mechaniki, a także nowe uprawy. Liczne zmiany dotkneły również grafiki oraz sztucznej inteligencji postaci pojawiających się w grze. Nasz gracz otrzymuje możliwość modyfikowania wyglądu swojej postaci, a sama rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza dzięki nowym misją i zadaniom.

W najnowszym symulatorze autorzy gry zastępują stary silnik graficzny zupełnie nowym bardziej dopracowanym silnikiem, co sprawia że grafika staje się przyjemniejsza dla oka. Twórcy gry po tylu latach bez żadnych graficznych zmian wreszcie zdecydowali się na poprawę wizualną otoczenia, w tym odnowienie tekstur oraz udoskonalenie szaty graficznej zwierząt oraz roślin, a także drobne poprawki w animacjach zwierząt. Nowościami graficznymi są także przekształcone budynki oraz nowe siatki graficzne dla fauny i flory. Na pierwszy rzut oka podczas rozgrywki można dostrzec zmiany w systemie oświetleniowym dnia i nocy. Gracz w najnowszym symulatorze jest w stanie obserwować wyraźny zachód i wschód słońca w bogatych i ciepłych barwach. Deweloperzy nie zapomnieli o udoskonaleniu chmur i ich częstotliwości występowania, a ponad to zadbali o ogromne ogniste słońce, które oddaje ducha prawdziwej farmy.

W Pełnej Wersji Farming Simulator 19 mamy do dyspozycji trzy mapy, na których możemy zacząć naszą rolniczą przygodę. Jedna z map pojawiła się już we wcześniejszych wersjach gry, natomiast w najnowszej odsłonie dostajemy dodatkowo dwa całkowicie nowe środowiska, które rozmiarem przerastają wszystkie wcześniejsze mapy. Jedna z nowych map rozmieszczona jest na terenach Europejskich, druga mapa przypomina środowisko Ameryki Północnej. Autorzy map nie poszli, jednak na łatwiznę i zadbali również o mapę z poprzedniej części gry. Mapa południowo amerykańska jest zdecydowanie poprawiona i polepszona pod każdym względem.

Kliknij poniżej, aby pobrać Farming Simulator 19 Download

Pobieranie Farming Simluator 19 nie było nigdy tak łatwe! Nie musisz szukać już gry po różnego rodzaju stronach jak chomikuj. Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej, a instalator przeprowadzi Cię przez cały proces!

Farming Simulator 19 Download

Galeria z gry Symulator Farmy 2019

Farming Simulator 19 Do pobrania chomikuj Farming Simulator 19 Download Symulator Farmy 2019 Download Symulator Farmy 2019 Pobierz za darmo

Farming Simulator 19 Download

5 komentarzy

  1. Chłopaki robicie dobrą robotę. Miałem kupić Farming Simulator 19 dla dziecka, a u was za friko. Będę polecał

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *