FIFA 17 Download – FIFA 17 pobierz TERAZ!

FIFA 17 DOWNLOAD

Fifa 17 download to kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych przeznaczonych dla fanów piłki nożnej. Jak zwykle do naszej dyspozycji oddano mnóstwo zawodników grających w rozmaitych klubach i reprezentacjach narodowych, a zabawa odbywa się w trybach single i multiplayer.

FIFA 17 Download

Ogólne założenia nie uległy zmianie – FIFA 17 download na PC Windows nadal jest symulatorem piłki nożnej. Oprócz wspomnianej kampanii fabularnej, w grze pojawiły się także normalne tryby pokroju kariery, spotkań towarzyskich oraz zabawy w multiplayerze. W samej rozgrywce deweloperzy skoncentrowali się na ulepszeniu mechaniki w czterech aspektach – stałych fragmentach, starciach fizycznych, sztucznej inteligencji oraz technikach ofensywnych. W związku z tym np. podczas wykonywania rzutów wolnych można podbiegać do piłki w różny sposób, by nadać jej odpowiednią rotację. W trakcie dryblingu da się zastawiać ciałem, co jednak uzależnione jest od odległości, w jakiej znajduje się przeciwnik. SI dynamicznie dopasowuje się do sytuacji na boisku, zwiększając np. aktywność piłkarzy nieposiadających piłki czy też zmieniając ich sposób poruszania się. Ponadto w ataku pojawiły się takie opcje jak niskie strzały, precyzyjne podania prostopadłe i nie tylko.

fifa-17-do-pobrania

Bardzo dobrą wiadomością dla graczy jest także fakt, że zwodnicy dostali w sumie aż 25 nowych opcji związanych z ich poruszaniem się. Wprowadzono miedzy innymi możliwość ustawienia długości wślizgu, a to tylko jedna z wielu nowych możliwości. Komputer zdecydowanie lepiej reaguje na poczynania gracz oraz przewiduje jego poczynania. Dzięki temu możliwe stały się akcje wcześniej niemożliwe do skonstruowania. Graczy ucieszy fakt zwiększenia możliwości grania krótkimi podaniami, dzięki temu możliwe jest tworzenie szybkich i dynamicznych akcji wcześniej niemożliwych do skonstruowania. Na uwagę w tym przypadku zasługuje fakt, że ten element gry został stworzony przy pomocy niezwykłego piłkarza – Lionela Messi.

FIFA 17 download na platformie PC Windows działa w oparciu o technologię Frostbite, znaną m.in. z serii Battlefield. Ostatnie odsłony wykorzystywały silnik Ignite, jednak w związku z wprowadzeniem kampanii fabularnej, która rozgrywa się nie tylko na boisku, postanowiono zastosować bardziej zaawansowane rozwiązania. Dzięki tej zmianie piłkarze, stadiony i nie tylko wyglądają bardziej realistycznie, niż do tej pory. Dodatkowo moc technologii wykorzystano do odtworzenia kilku znanych trenerów w postaci Pepa Guardioli (Manchester City), Arsene’a Wengera (Arsenal), Jurgena Kloppa (Liverpool) oraz Jose Mourinho (Manchester United).

Kliknij, aby pobrać FIFA 17

FIFA 17 Download

Artykuł znalazłeś dzięki słową kluczowym: fifa 17 do pobrania, fifa 17 pobierz, fifa 17 download, fifa 17 pc, fifa 17 pc download, fifa 17 do pobrania za darmo, fifa 17 pobierz pc, fifa 17 do pobrania pc, fifa 17 download pc, fifa 17 chomikuj, fifa 17

5 komentarzy

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *