FIFA 19 Download (Pełna Wersja PC)

fifa 19 download

FIFA 19 Download za darmo

FIFA 19 Download

FIFA 19 Download jest to seria, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jak co roku, doczekaliśmy się kolejnej odsłony tej kultowej serii. Dzięki licencjom w grze mamy prawdziwych zawodników i zespoły, dzięki czemu istnieje możliwość gry swoim ulubionym zawodnikiem lub całym zespołem.

Kieruj najlepszymi zawodnikami na świecie, zdobywaj kolejne trofea i wyróżnienia, stwórz swój własny zespół i zostań profesjonalnym graczem. To wszystko oferuje Ci gra FIFA 19, jedyne co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „Pobierz teraz”

Gameplay FIFA 19

FIFA 19 to nie tylko odgrzewany kotlet, gdzie lekko poprawiono grafikę i dodano kilku nowych zawodników. Mamy tutaj do czynienia z realnymi zmianami: kiedy zostaliśmy zepchnięci do defensywy, 1 z naszych zawodników będzie miał specjalny znacznik, oznaczający, że jest odpowiedzialny za pressing (podobne rozwiązanie jest wprowadzone w grze PES 2019, wprowadzono również zmiany w kamerze podczas wykonywania rzutów wolnych, zmieniono sposób oddawania strzałów na bramkę- teraz, aby strzelić musimy dwukrotnie wcisnąć przycisk odpowiedzialny za strzał, ale i tak będzie on celny tylko wtedy, jeśli zrobimy to w odpowiednim tempie. Przede wszystkim jednak zwiększono rolę, jaką ogrywa taktyka. Teraz możemy dokładnie wyznaczyć naszym obrońcom część boiska, jaką mają pokryć, jak szeroko mają stać i zagrywać piłkę oraz jak będzie zachowywać się cała nasza drużyna, w zależności od tego, jaki jest wynik. Kolejną istotną zmianą jest wprowadzenie do FIFY Ligi Mistrzów i Ligii Europy.

FIFA oferuje nam grę online i offline. Online możemy zagrać z losowymi przeciwnikami czy znajomymi w FIFA Ultimate Team, ponownie oparty o system kart z zawodnikami i ze specjalnymi eventami, typu liga weekendowa. Offline mamy możliwość potrenować nasze umiejętności w specjalnych grach treningowych, zwykłych grach prowadzonych z komputerem czy naszymi znajomymi, siedzącymi obok oraz możemy spróbować naszych sił w karierze sterując pojedynczym zawodnikiem, czy całym zespołem.

Jak pobrać FIFA 19 za darmo?

Aby zagrać, musisz jedynie kliknąć „Pobierz Teraz”. Na Twój komputer zostanie pobrany instalator, który pobierze grę i poprowadzi Cię przez kolejne kroki instalacji.

FIFA 19 Download

Galeria z gry FIFA 19

   fifa 19 do pobrania fifa 19 download pc fifa 19 download za darmo po polsku fifa 19 pobierz za darmo

FIFA 19 Download

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *