Pro Evolution Soccer 2017 download – PES 17 pobierz TERAZ!

PRO EVOLUTION SOCCER 2017 DOWNLOAD

Pro Evolution Soccer 2017 download to kolejna odsłona piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer  Tytuł pozwala pokierować rozmaitymi drużynami w ramach kilku trybów single i multiplayer. W produkcji wykorzystano technologię Fox Engine, znaną z dwóch poprzednich odsłon cyklu i Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Pro Evolution Soccer 2017 Download

Produkcja stara się jak najwierniej odwzorowywać prawdziwe spotkania piłkarskie, aczkolwiek zgodnie z duchem cyklu, zabawa łączy elementy zręcznościowe z odrobiną strategii. Względem odsłony z 2015 roku, w Pro Evolution Soccer 2017 download pojawiło się wiele usprawnień. Jednym z nich jest system Precise Pass, odpowiedzialny za zachowanie piłki podczas podań. Wymaga on precyzji oraz wyczucia odpowiedniej pozycji i momentu, w którym najlepiej jest posłać piłkę w stronę kolegi z drużyny. Z kolei Real Touch odtwarza kontrolowanie futbolówki przez rożnych zawodników.

Zmiany związane z samą piłką to nie wszystko, gdyż deweloper wprowadził również nowości w sferze taktycznej. Oprócz możliwości ustawiania zaawansowanej strategii (system zwie się Advanced Instructions), umożliwiono także natychmiastowe zmienianie „nastawienia” drużyny (Total Team Control) pomiędzy ofensywnym a defensywnym. Pozwala to na błyskawiczne dostosowywanie się do zaistniałych sytuacji. Dodatkowo pojawiły się nowe opcje przy rzutach rożnych. Wszystko to uzupełniają także bramkarze, którzy doczekali się szeregu nowych animacji, ruchów i zachowań, dzięki czemu są prawdopodobnie najbardziej wymagającymi przeciwnikami „snajperów” w historii serii.
pes-2017-do-pobrania-teraz

W Pro Evolution Soccer 2017 download dostępne są rozmaite tryby single i multiplayer. Wśród nich znajduje się oczywiście myClub, czyli zabawa w budowanie własnego zespołu, którym rozgrywamy spotkania z ekipami innych graczy lub z SI. Podczas rozgrywki można korzystać z pomocy skautów, wymaganych do podpisywania kontraktów z nowymi zawodnikami. Oprócz tego warto analizować statystyki przeciwników, bo ułatwia to dobór odpowiedniej taktyki na kolejne spotkania. Oczywiście nie zabrakło także Master League, a więc popularnego trybu, w którym rywalizujemy z innymi zespołami o tytuł najlepszej drużyny. Deweloperzy wprowadzili jednak do niego kilka nowości, w tym usprawniony system negocjacji i transferów czy też bardziej zróżnicowany rozwój graczy. Wszystko to uzupełnia zmodernizowany samouczek i rozmaite opcje treningowe, pozwalające podszkolić się zarówno nowym graczom, jak i starym wyjadaczom.

Kliknij, aby pobrać PES 17 Download:

Pro Evolution Soccer 2017 Download

Artykuł znalazłeś dzięki słową kluczowym:  pro evolution soccer 2017 do pobrania, pro evolution soccer 2017 pobierz, pro evolution soccer 2017 download, pro evolution soccer 2017 pc, pro evolution soccer 2017 pc download, pro evolution soccer 2017 do pobrania za darmo, pro evolution soccer 2017 pobierz pc, pro evolution soccer 2017 do pobrania pc, pro evolution soccer 2017 download pc, pro evolution soccer 2017 chomikuj, pro evolution soccer 2017,  pes 17 do pobrania, pes 17 pobierz, pes 17 download, pes 17 pc, pes 17 pc download, pes 17 do pobrania za darmo, pes 17 pobierz pc, pes 17 do pobrania pc, pes 17 download pc, pes 17 chomikuj, pes 17

2 komentarzy

  1. Mnóstwo, zalezy takze od tego czy podejsc na dodatek z tej strony, jaki opisany jest w artykule, czy moze posluzyc sie odmienną logika rozumowania.

  2. Po pobraniu PESa 17 i Fify 17, stwierdzam ze lepiej pobrac z tej strony fifke bo duuuzo lepsza giera pod wzgledem graficznym jak i gameplaya. Aaa no i oczywiscie granie online także smiga

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *