Sonic Mania Download – Sonic Mania do pobrania na PC!

Sonic Mania Download

Sonic Mania Jedna z najlepszych gier platformowych.

Jeżeli lubicie zręcznościowe gry to Sonic Mania Download jest idealna pozycją dla Ciebie. Jest to gra z typu gier platformowych. Twórcami gry jest grupa Pagoda West Games a jej wydawcą jest znana na rynku wytwórnia SEGA. Jest to wspaniała gra dla młodszych użytkowników, jednak wszyscy mogą się przy niej doskonale bawić. Nasz bohater ma do pokonania bardzo wiele torów przeszkód przy czym potrafi osiągać największe prędkości, nie jest to łatwe nawet dla najbardziej zręcznych graczy. Gra jest dostępna na platformie Windows, jednak starsi mogą ją pamiętać jeszcze z serii wydawanych na konsole, swój początek miała w 1991 roku.

Sonic Mania Download

Gameplay Sonic Mania Download

Podczas wielu bardzo trudnych etapów gry naszego bohatera czekają do pokonania bardzo trudne etapy. Czeka na nas wiele pułapek, których nawet się nie spodziewamy. Aby przejść całą grę wymagana jest bardzo duża zręczność a także skupienie. Dla fanów edycji przygód Sonic Mania Download, twórca gry przygotował również specjalne etapy która można znać z wcześniejszych klasycznych edycji, które były dostępne na konsolach ładnych parę lat temu. Gra jest utworzona na podstawie mechanizmów z poprzednich edycji jednak została oczywiście bardzo unowocześniona. Zawiera ona bardzo przyjemny interfejs a także delikatnie uległa zmianie struktura gry, jednak jest to jak najbardziej dopuszczalna zmiana. Zapewne niektórzy z Was pamiętają klasyczne ruchy jak spin attack, bądź spin dash które dalej są dostępne w najnowszej wersji. Do gry zostały dodane także nowe manewry jak zwinięcie się w kulkę od razu po ustanym wyskoku, trick ten nazywa się – drop dash.

Sonic Mania download

Zachęcamy do pobrania gry Sonic Mania Download. Otwórz instalator na naszej stronie internetowej aby sprawdzić swoją zręczność a także, jeśli masz ochotę wrócić do starych czasów. To jeszcze nigdy nie było tak proste szybkie i przede wszystkim darmowe. Życzymy miłej zabawy.

Kliknij poniżej, aby pobrać Sonic Mania Download:

Sonic Mania Download

Galeria z gry Sonic Mania Download:

Sonic Mania download Sonic Mania pobierz Sonic Mania pobierz za darmo Sonic Mania pc

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *