Pizza Connection 3 Download – Pizza Connection 3 Do Pobrania

Pizza Connection 3 Download

Pizza Connection 3 najlepszy symulator.

Długo wyczekiwana gra strategiczno – ekonomiczna miała niedawno swoją premierę. Chodzi nam oczywiście o Pizza Connection 3 Download, motywy takie jak kulinaria pojawiały się do tego momentu bardzo często w grach strategicznych, lecz trzeba przyznać że prawie każdy z nas zna tytuł Pizza Connection. Doczekaliśmy się już trzeciej odsłony gry, co bardzo wiele mówi o zainteresowaniu jakie budzi produkt firmy Gentlymad. Jest to kolejna odsłona cyklu, na który składają się gry Pizza Syndicate z 1999 roku i wydane rok później Pizza Connection 2. Na niektórych rynkach cykl znany był dawniej na jako Fast Food Tycoon.

Pizza Connection 3 Download

Gameplay Pizza Connection 3 Download

Gra Pizza Connection 3 Download została oparta na podobnych rozwiązaniach jak było to w przypadku poprzednich części. Użytkownik wciela się w szefa nowo powstałej pizzerii i jego zadaniem jest doprowadzenie małej restauracji w sieć, która będzie miała swoje lokale na całym świecie. Obowiązków jako szef pizzerii mamy wiele. Musimy dbać zarówno o stronę biznesową przedsięwzięcia, jak i wymyślać własne dania. Gra oferuje kreator pizz, pozwalający nam swobodnie komponować nowe warianty z wykorzystaniem ponad 75 składników. Podczas zabawy konieczne jest zarządzanie restauracjami oraz pracownikami, dekorowanie lokali, inwestowanie w analizy rynkowe oraz marketing. Zgodnie z tradycjami serii, nie jesteśmy ograniczeni do uczciwej konkurencji. Przydatnymi metodami walki z rywalami okażą się m.in. łapówki oraz sabotaż.

Pizza Connection 3 download

Jeżeli chcesz wcielić się już teraz w rolę szefa małej pizzerii i uważasz, że poradzisz sobie z jej prowadzeniem to zacznij już teraz. Kliknij w instalator gry na naszej stronie internetowej i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Pizza Connection 3 Download i zarządzaj rozsądnie i z głową na karku, a masz szansę żeby na całym świecie pojawiła się sieć Twoich restauracji.

Kliknij poniżej, aby pobrać Pizza Connection 3 Download:

Pizza Connection 3 Download

Galeria z gry Pizza Connection 3 Download:

Pizza Connection 3 pobierz Pizza Connection 3 download Pizza Connection 3 chomikuj Pizza Connection 3 pobierz pc

Pobrałeś grę? Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *